Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vajon hogyan reagálnak a...

Vajon hogyan reagálnak a német származású, ma élő emberek a II. világháborús történelmi eredetű, vagy dokumentumfilmekre?

Figyelt kérdés

Mi lehet a reakciójuk, mit érezhetnek egy-egy vesztes csata, a vesztett háború, vagy a nácizmus, fasizmus láttán? Tegnap néztem a Midway-i csata c. filmet, és ezen gondolkodtam el. Ha volna esetleg "érdekelt" ez ügyben, szívesen elolvasnám a véleményét.


A válaszokat előre is köszönöm!


2009. dec. 13. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
és egy magyar mit érez egy vesztes csata után?
2010. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, épp nem ez volt a kérdés, de köszi a választ. Nem erre voltam kíváncsi, mert azért ezt amikor csak lehet sulykolják belénk, hogy mennyire rossz nekünk. Ugyanmár... Ennyi erőből azt is kérdezhetted volna, hogy mi érezhet az afriakai asszony, akinek lányát tegnap megmerőszakolták, a fiát elhurcolták "katonává" idomítani és a férjét meg fél kezére megcsonkították, mert nem akarta hagyni, amit velük tensznek, mert nem akart bányászni menni, hogy gyémántot adjon a nagy, civilizált és fejlett világnak...
2010. márc. 2. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!