Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki leírná, hogy ki nevelte...

Valaki leírná, hogy ki nevelte fel Narutot és amúgy Jiraiya tényleg Naruto keresztapja?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kik a szülei meg mindent, de az kiderül valaha, hogy miután meghaltak a szülei ki neveli fel Narutot? Mert hát még kisbaba volt mikor a szülei meghaltak és hát valaki csak felnevelte vagy legalább etette meg ilyenek. Most még a Naruto Shippuuden elején tartok, így nem tudom, hogy kiderül-e bármi ilyesmi, de nagyon kíváncsi vagyok. :) Valaki esetleg tudja?

Ja és valahol olvastam, hogy Jiraiya Naruto keresztapja. Ez igaz? :)



2014. márc. 8. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vmelyik visszaemlékezésben van/lesz,h Minato és Kushina megkéri Jiraiyát h legyen Naruto keresztapja, mivel egyrészt ő volt Minato mestere, másrészt az ő egyik könyve alapján nevezték el Narutót. Szal igen, igaz.

Arról nem volt szó,h h nőtt fel, ki nevelte fel.

2014. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

Kár, pedig kíváncsi lettem volna, hogy ki volt addig mellette :/

2014. márc. 8. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem afféle állami gondozásba kerülhetett amikor pedig tudott gondoskodni magáról akkor egyedül élt/él. Nekem ez a tippem, mert ha valaki felnevelte volna akkor arról lett volna szó valamint Naruto nem rizsázott volna annyit hogy ő egyedül van.
2014. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, ja és ha fel nevelte volna valaki Narutot akkor a lakásba Naruto nem csak egyedül lenne hanem ott lenne az a bizonyos személy is aki fel nevelte.
2014. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem az első tippem az volt, hogy egy ideig a harmadik Hokage nevelte míg kicsi volt. :)

Amúgy köszi a válaszokat. :)

Jobban belegondolva, eddig miért nem szólt senki Narutónak, hogy ő Minato és Kishina fia? Erről lesz szó majd a történetben? Mert én nagyon nem látom semmi értelmét, hogy miért titkolják ezt el előle. :/

2014. márc. 10. 19:08
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és Jiraiya hól volt addig míg Naruto pici volt? Csak mert ő is felnevelhette volna vagy valami. Nem? Vagy ez sem derül ki? :/
2014. márc. 10. 19:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem volt kimondottan erről szó Jiraiyával kapcsolatban, de ugyebár ő kapott egy jóslatot a vén varangytól,h megtalálja majd azt aki vagy megmenti vagy elpusztítja a világot, és ezért folyamatosan úton volt, és így talált Nagatóra is.

Minatót gondolom azért nem mondták el neki,h az apja, mert Minato zárta bele a Kyuubit, ami megkeserítette az életét, és elég bosszantó lett volna megtudni,h az apja tette ezt vele. Kushina meg nem volt annyira meghatározó a falu életében (attól eltekintve h ő volt a Kyuubi jinchuriki) h mindenki róla beszéljen.

2014. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2014. márc. 11. 15:10
 9/9 TallandThin Boy ***** válasza:

Volt egy rész amiben mutatták, ahogy a Sandaime odaadja Narutonak az adott hónapra szánt pénzt és egy kicsit beszélget is vele még az akadémiai évei alatt. Másra nem emlékszem, de ebből arra következtetek, hogy a Harmadik volt aki Naruto neveléséért felelt.


Az igaz, hogy Jiraiya a keresztepja Narutonak, de Naruto a fürdőben találkozott vele előszőr.

2014. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!