Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha választhatnál, milyen...

Ha választhatnál, milyen kitalált faj/lény lennél? Miért?

Figyelt kérdés
Nem csak a "ki a legfaaaszább gyerek kerek egy világon" a kérdés, hanem az is, hogy melyik kultúrában éreznéd magad leginkább otthon, mentalitásra, világrézetre hova illenél legjobban?

2014. márc. 9. 19:45
1 2 3 4
 11/33 Armin Porter ***** válasza:
18%
Szeretnék egy olyan világot ahol nem léteznek érzelmek, csak a tapasztalatból nyert tiszta logika. Az az álmom, hogy teremtsek egy ilyen világot. Az-az kérdésre válaszolva én Isten szeretnék lenni.
2014. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
65%

Èn egyszerű halandó lennék egy olyan világban, ahol nem létezik elektronika, de egy csomó felfedezetlen dolog viszont igen. Pl. ott léteznének főnixek, sárkányok, meg külömbnél külömb gyönyörű fajok.

De ha ebbe a világba vonatozik a kérdés, akkor vándormágus, vagy indián lennék. :)

2014. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

#11! Az equilibrium című filmet nézd meg és gondolkozz hogy ez mire jó?


Én Tolkien univerzumból szívesen lennék

- Törp mert nagyon jó egymással a viszonyuk, már Gimli is szipatikus volt a LOTR filmekben, de a Hobbitban meg végképp.

-Hobbit mert nagyon jó életmódjuk van, békés és kiegyensúlyozott. Bilbó a kedvencem az egész univerzumból.


Ha nagyon depresszív vagy elvont hangulatom van akkor vámpír, de kb. csak a nemalvás miatt.

2014. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Vámpír vagy tündee <3 :)
2014. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
idő lord...illetve lady, azért mert nagyon okosak, jók fizikából (imádom a fizikát), menő az írásuk, és ismerik a "nagyobb belülről" építkezési stilust :D, az idő utazást, 2 szivük van, és tudnak regenerálódni
2014. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Tünde, mert több száz évig élnék, és csak a fülem különbözne külsőleg. :)
2014. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Vampir, de nem a Twilight-fele "csillampor" XD
2014. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

a hegylakóból lennék egy hallhatatlan.

vívni tanulnék és 100 évente 1x levágnám egy másik halhatatlan fejét,közben meg élvezném,hogy nem öregszem és rengeteg fajta életet leélhetek.

bevállalnám,hogy a jégkorszak végétől induljon,így ha ügyes vagyok és nem nyakaznak le,akkor végigkövethetném a civilizáció kialakulását,találkoznék leonidasszal,nagy sándorral,budhával,jézussal,cézárral,mohameddel.

2014. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Milyen az a haLLhatatlan? :D
2014. máj. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem akarna halhatatlan lenni, nem hiszem én el az ilyet. Ha belegondolunk, barátok, szerettek tucatjait vesztenéd el az idő múlásávasal. Ja, és ha a halhatatlanságodat titkolod, egy idő után mindig tovább kellene állnod az adott helyről, hogy ne vegyék észre, hogy nem öregszel.

Mondjuk a Hegylakó féle halhatatlanságnál legalább megvan az a lehetőség, hogy ha ráun az illető, akkor csak sutty a fejnek! :D

2014. máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!