Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A hobbit 2-ben csak szerintem...

A hobbit 2-ben csak szerintem voltak kis k*csögök a tündék? Bővebben lent. (Enyhe spoiler)

Figyelt kérdés

Imádom Legolast, de a hobbitban nekem olyan fura volt. A GyU-ban cuki és kedves, de itt egy arrogáns, hűvös, beképzelt "tünde hercegecske" volt, aki mániákusan üldöz mindent, ami ork és mozog. Ami alapból nem baj, csak nekem eyhén megszállottnak tűnt. A GyU-ban oké, hogy mennek a csatába, meg rájuk támadnak az orkok, de a hobbitban? A best jelenet, amikor megtörli a vérző orrát, "Jééé, mi eeeez?" arckifejezéssel. Cseszteti a törpöket, kényeskedik, és kb. 3 cm-ről nyilazza le az orkokat. Nekem Legolas tökéletes és imádott, bátor és tiszta karaktere a GyU-ban a szerelmem volt :D <3

De a hobbitban...mindegy, ráfogom a karakterfejlődésre, hogy a Gyűrűk Urában szerencsére normális. :D

Ja és ne jöjjön össze Tauriellel, nem tudom, miért. Ő Kilihez illik.

Zöldlomb Legolas örökké <3



2014. márc. 11. 22:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Thranduil pedig egy pénzmániás bugrincsra hajazott. Az pedig, hogy a tündék lerészegedtek, szinte fájt.
2014. márc. 11. 22:53
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
2014. márc. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs emberek, kicsit el voltam kábulva a filmtől, azért írtam ilyen nyomiságokat. Igazából tetszett a film, de Legolas karakterét átírták és ez kiakasztott.
2014. márc. 12. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

én is így éreztem...ez amúgy a karakterfejtődés ;)

Tauriell úgyis Kilivel fog összejönni(vagy senkivel),azzal meg tudjuk,hogy mi lesz,és szerintem Tauriell-el is ez fog történni,és gondolom ez volt a pont,hogy megváltozzon Legolas.(legalábbis filmes variációba)

GyU-ba Legolasba én is beleszerettem:)<3:D

[egyik barátnőm úgy írt be a névjegyzékébe,hogy Zöldlomb Legolasné:'DDD de amúgy a nevem tökre passzol hozzá:Dfőleg angolul (River Greenleaf) :DDD jó kész végemxdd]

2014. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:DD
2014. márc. 22. 10:14
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
olvastam könyvben Tauriel meg fog halni, Legolas meg ugye bele szerelmes örökké egyedül marad mivel Taurilet szerette. Tündék meg nekem sose voltak szimpik, beképzeltek büszkék, becstelenek, nekem a kedvenceim a dúnadánok azok is sokáig élnek lásd Aragorn 80 éves a filmben Gyu szöv ben.
2014. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnelk:

Olvastad könyvben h Tauriel meg fog halni?!!!! Aaaz nem semmi, melyik könyvben írtak ilyet? És mire gondoltál az alatt, hogy a tündék becstelenek?

2014. márc. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#6.: b*szodddd:DDDDDilyeneket hol olvastál??Legolas (könyvbe) benne sincs a Hobbitba,Tauriel pedig Peter Jackson agyszüleménye...:DDDD

Respect neked,gyerekem.!;D

2014. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!