Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szulejmán c. sorozatban...

A Szulejmán c. sorozatban lesz még egy gyere Hürremnek, Cihangir herceg. Ő, hogy is mondjam. Púpos lesz? Vagy valami veleszületett betegsége lesz?

Figyelt kérdés
Mintha olvastam/láttam volna valahol ilyesmit....:/

2014. márc. 12. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Így van. Púpos lesz és a tüdejével is lesznek problémái.
2014. márc. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
És csori gyerek fiatalon is fog meghalni! :/
2014. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, egy púppal a hátán születik. Sokan azt mondják, hogy Hürremnek a gonoszsága miatt lett ilyen az utolsó gyermeke. Kiskorában láttam videókban, hogy kezelésekre fogják vinni, ahol így asszem kikötözik és húzzák, hogy valamit kezdjenek vele. Aztán végül nem sikerül meggyógyulnia, de nem ebbe fog belehalni, hanem abba, hogy nem tudja feldolgozni Mehmed (ő a testvére, akit nagyon szeretett) halálát és ideglázban örökre eltávozik.
2014. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen pupos lesz , azt hiszem a pont a mostani részben derult ki , gerice nem fejlodott egyszerre a tesztevel ami egesz eletere kihat majd , a szultan es a szultána ketsege esetten alltak a hir hallatan es a kovetkezo reszekben lesz az hogy megprobaljak meggyogyitani es szulejman ne mengedi be hurremet magaval az ugynevezett kortetembe ahol probaljak agyermegek kihuzn...hat igen eleg kegyetlen folyamat....a szultan rosszul is lesz es azt hiszem megbetegszik vagy ilyesmi jon
2014. okt. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!