Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a filmnek a címe? Régen...

Mi a filmnek a címe? Régen láttam egy filmet és nem emlékszem, csak egy kis részére. Újra megakartam nézni, de sajnos a címét is elfelejtettem.

Figyelt kérdés
Egy (ha jól emlékszem szőke hajú) lány el akar menni bulizni, de a bátyja nem akarja elvinni. A lány nagy nehezen rá veszi. Út közben (oda fele vagy vissza nem tom) egy kereszteződésnél szabályosan át menne a fiú, de egy részeg sofőr a kamionnal beléjük szalad. Az utolsó pillanatban a báty a húgra néz és mögötte villan a fényszórója a kamionnak. A lány a kórházban ébred, ahol a szülei elmondják neki, hogy a bátyja azonnal meghalt és a lány magát okolja a halála miatt. Ennyire emlékszem. Tud valaki segíteni?
2014. márc. 16. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sztár születik

[link]

2014. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztár születik
2014. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezaz. A nnyira köszönöm :)
2014. márc. 16. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!