Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » S. O. S.! Melyik sorozat...

S. O. S.! Melyik sorozat lehet vajon ez?

Figyelt kérdés

Évek óta jár az eszembe, hogy ismét meg kellene nézni, mert gyermekként annyira, de annyira gyűlöltem, hogy arra szó nincs. Na de most meg már nem tudom a címét.

Kb. 18-19 éve (te jó ég, de rég) a m1-en ment vasárnaponként egy gyereksorozat, ez talán a Walt Disney-s délután része volt, vagy nem. A főszereplője egy kisfiú volt, akinek volt egy propelleres sapija és azzal tudott repülni. Még annyira emlékszem, hogy vörös haja volt és talán még szeplős is ráadásul, meg énekelt egy idegesítő kis éneket, mikor elkezdett repülni, a sarkait összecsapta, hogy beinduljon a propeller.

Nagyon halványak az emlékeim, tehát ha nagy zöldséget írtam le, akkor nézzétek el nekem.

Jó lenne tudnátok nekem segíteni! :)


2014. márc. 17. 15:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!