Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki lehet menni a...

Etimi kérdése:

Szerintetek ki lehet menni a mozi teremből a film közben?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, mi történik akkor ha valami miatt ki kell jönnöd a mozi teremből a film közben (pl. mosdóba kell menned, rosszul leszel stb) utána vissza lehet-e menni és tovább nézni a filmet, vagy ha egyszer kijöttél már nem engednek vissza?

Kerestem erre a választ, de a mozik házi rendjében nem találtam. Ezért próbálkozom itt, hátha van valakinek erről tapasztalata /véleménye.



2014. márc. 18. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Természetesen kimehetsz a teremből, többek között az általad említett okok miatt. Én is mentem már ki az elején, muszáj volt, aztán visszamentem.

Arra figyelj azonban, hogy a legkevésbé zavard a többieket a mozgásoddal - lökdösődés....

2014. márc. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mozi területén belül (tehát bentebb attól, ahol kérik a jegyet) szokott lenni mosdó. Oda kimehetsz gond nélkül, tehát a vetítőtermet elhagyhatod. Azt nem tudom, hogy mi van, ha valamiért ezt a belső területet el kéne hagynod.
2014. márc. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. márc. 19. 07:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van nálad érvényes jegy, bárhová kimehetsz. Viszont biztos ami biztos, a mozi vécéjébe is vidd magaddal, mert a mozi dolgozói bármikor ellenőrizhetnek és ha nincs érvényes jegyed, kiküldhetnek.
2014. jún. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!