Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmben lehet ez a...

Melyik filmben lehet ez a jelenet? Pici kislány beszorul a csatornába? Csak a cipőjét látják vagy tudják megfogni, nem tudom, mert ennyire emlékszem. Kb 3-4 éves lehet.

Figyelt kérdés

Kicsi koromban láthattam ezt a filmet de csak nagyon kis részletek ugranak be. Talán rózsaszín nacija volt, de nem biztos.

Köszi a válaszokat. Bunkózók kerüljenek.



2014. márc. 23. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenki gyermeke - Jessica McClure megmentés

[link]

2014. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
zseniális vagy :) Köszönöm. 1 éves voltam mikor készült a film :) és csak z a pici jelenet maradt meg. Valojában a film végéig nem voltam biztos benne hogy ez az, de amikor a mentős elkapja a cipőjét akkor beugrott a kis pöttyös talpas cipő :) ugyhogy nagyon köszönöm :)legyen szép napod :)
2014. márc. 24. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen, egyébként bennem is mély nyomot hagyott, én is gyerekfejjel láttam. Most, hogy eszembe juttattad, meg fogom nézni még egyszer :)
2014. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!