Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok nekem olyan horrorfilm...

Írnátok nekem olyan horrorfilmeket, amelyeknek szerintetek nagyon jó történetük van?

Figyelt kérdés
Ha lehet, akkor kérlek írjatok valami túlélő horrort is, de olyat, aminek van értelme, vagy izgalmas! Nem az ilyen bugyuta filmekre lennék kíváncsi! Köszönöm !:)
2014. márc. 24. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

a ragyogás

psycho

2014. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER ALERT


Egyik kedvencem, amiben egy rejtélyes lény elől menekül az egész világ. A végén a lényről kiderül egy nagy csattanó :)

The Mist [link]


Ez meg egy epic cucc lett. Kicsit kifigurázza a többi horrort, de más oldaláról is mutatja be. Többször megnézhető, izgalmas, vicces, jó csattanóval:

The Cabin in the Woods [link]


Egy kosztümös horror film, ami inkább a kalandra épít:

Le pacte des loups [link]


Bár ez inkább kísértet járta házról szól, mégis izgalmas, jól játszott, kifejezetten jó történettel:

The Others [link]


Aztán ott a szintén klasszikusnak számító Alien sorozat

2014. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hivatlan vendég.

Démonok között.

Szerintem a Halálos kitérők is izgalmasak.

2014. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a kör c. Film is nagyon jo
2014. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!