Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van kedvenc részetek a Jóbarát...

Van kedvenc részetek a Jóbarátokból?

Figyelt kérdés

Tudom, én is az egészet imádom, ahogy van, az összes rész jó, de pl.: van kiemelkedő kedvenc részem, a Consuela hercegnő, Kötelező gyakorlat(6.évad 10.rész), a lakáscserés stb... :)

Légyszi mondjatok egy pár jó részt, évad résszel, ha lehet :)



2014. márc. 24. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az amikor Ross kifehéríti a fogait, vagy amikor Joey kiszedeti a szemöldökét. :)
2014. márc. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:)))) kösziii, :) azok tényleg nagyon jók! :)
2014. márc. 25. 21:39
 3/11 anonim ***** válasza:

A 8 eves gyerekemmel fanok vagyunk. A legesleg,nekem,mikor lakast cserelnek,vagyis az a resz,mikor a csajok elbukjak. Nem tudom miert,ez a best.

De attol fugg milyen hangulatban vagyok. Van,hogy csak nezem,de van, hogy konnyesre rohogom magsm ugx,hogy 5 eve szinte napi szinten megy hatterzajnak. Multkor azon sirtam,mikor mindenki fogad vmit az uj evre,Monica a fenykepezest. Es azt hiszem Ross es Phebe veszekednek, Monica beall kettojuk koze vigyorogva, Ross es Phoebe kerdezik tole mi van,o rajuk se nez es elkattan a vaku. Monica meg szo nelkul tovabb all.

:D

Chandler beszolasait is birom. Jajj,mikor jon Joey az unisex taskaval es mondja mi minden fer bele,erre Ross: a sminked. :D

Vagy Chandler beszolasa,mikor szinten Joey jon meghallgatasrol kifestve es mondja,hogy mostantol azt irja az eletrajzaba,hogy Joey Tribbiani szinesz kotojel modell,erre Chandler:Joey Tribbiani ferfi kotejel no :D

Nalunk tenyleg napi szinten megy,most a 6. Evad van bent. Most epp azon rohogtem,h Ross nem intezi a valast Rachellell es Phoebe piszkalja es Ross kifakad,h biztos o szerelmes Rachelbe...de az a hang ahogy mondja :D

2014. okt. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem amikor Monikaék elmennek Phoebe egyik ismerőséhez akik örökbefogadták a fiukat és Chandler véletlen elmondja a srácnak hogy örökbefogatták. Aztán a hármas ikrek is pont felébrednek mikor mondja h Phoebe szülte őket és akkor mondja Chandler ,Meggyek elmondom Emmának hogy balesett volt' ezzen szakadok amikor csak láttom
2014. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jajj,az nagggyonn joooo,azon en is fulldoklok. Most epp Ross foga megy.Azuten meg Ross beszivasa. Mikor mindenki bevall mindent,Monica anyja a csucs,hogy Chandler kiallt Ross mellett a drogproblemai ellenere es meg Monicat is bevallalta :D
2014. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja az hatalmas főleg Joy "menni akarok!"
2014. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a kedvenc részem, amikor Rachelnek megszületik a kislánya :)
2014. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ross és a bőrnadrág.... könnyesre röhögöm magam, ha csak rágondolok!!!!!!! :D :D :D :D
2017. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A mosodában amikor Ross befejeli a nyitott szárító ajtót, azon megpusztulok x'''''Ddd

De a legkedvencebbem az újévi fogadalmakban, Rachel el akar mondani valamit Joey-nak, ő meg befogja a fülét, becsukja a szemét és kiabál, Rachel elmegy, Chandler bejön, és felemeli a kakast Joey arcába az meg ezerrel verdes a szárnyaival :D S akkor Joey kinyitja a szemét ;DDDD LEGJOBB :DD

2017. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Ez az s1e5 és s5e11
2017. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!