Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tudja megmondani, hogy a...

Ki tudja megmondani, hogy a Violetta 3. évadában ki lesznek benne?

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 21:38
 1/5 anonim válasza:
Hat en ugy hallotam az egyik baratnomtol aki sokat tud a sorozatrol ,hogy visszajon Tomas Spanyolbol ha akarod meg erdeklodok es meg irok.
2014. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szeretném és előre is köszi
2014. márc. 29. 22:38
 3/5 anonim válasza:
ja es lucia gil biztosan benne lesz az aki Lenat jatsz az 1 evadban
2014. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leon,Macarena(nem tudom a karakter nevét) Milton,Ludmila,Naty,Maxi,Diego,Cami,Brouadway,Frenchie,Francesca,Pablo,Angie,German,Antonio,Marco,Fede,Beto,Priscila,Jade,Matias,Violetta
2014. júl. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Violetta, Lumdila, German, Angie (valahol a 14. rész körül jön, azt hiszem), Clement (vagy Alex, amikor a stúdióba felvételizik még Alex), Jade, Clement apja (Jade- del lesz együtt, ha jól tudom), Priscila, Camila, Farncesca, Brodway, Federico, León, Diego, Gery, Milton, Pablo, Gregorio, Antonio (nem tudom mikor, de meg fog halni R.I.P.), Beto, Ramallo, Olga, Maxi, Naty, Matias, Parodi (Marcella), Lena.

[link]

2015. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!