Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók : Elena és...

Vámpírnaplók : Elena és Stefan ossze fognak még jonni? én remellem

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
hát figyelj még van egy évad, addig sok minden megtörténhet:)
2014. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Delena fan vagyok, de szerintem igen , de mivel már kb. 4szer szakítottak , ezért már tuti csak a sorozatvégén, addig meg vagy Damon-nel lesz vagy valami uj pasival..
2014. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

TVD-s fb-s oldalról, idézem:

A legutóbbi frissek a TV Line-tól

Most, hogy Elena és Damon szakított a Vámpírnaplókban, van esély arra, hogy a 6. évadban visszatérjenek a lány romantikus érzelmei Stefan iránt? Legalább reménykedni lehet? - Liza

Elenáról nem beszélhetünk, de Stefanről igen - Paul Wesley elárulta, hogy karaktere megbékélt azzal, hogy Elena és Damon együtt voltak, ám mindig volt benne egy kis rossz érzés, hogy az exét mással látja. Ha Elena úgy dönt, Stefant választja később, a fiú ott lesz számára.

Szerintem igen, még összefognak jönni, sajnos....

2014. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát remellem :P
2014. márc. 29. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:

en mindig is elenat stefannal szerettem volna h legyen,az elejen nagyon idegesitett az uj paros es sajnaltam stefqant.

Szerintem az lenne a legjobb ha Stefan es Caroline osszejonnenek.gondolom a sorozat vegen az lesz h elena visszamegy stefanhoz aki vegig huen remenykedik,amig o a batyaval hempereg.

caroline+stefan....elena damon,tylor liv

2014. márc. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 fanni0802 válasza:

Damon már meghalt nem lesz benne a 6. évadban....Paul wesley

azt nyilatkozta hogy Stefan már túl lépett Elenán....és új utat kezd....nézzétek meg a Steroline-t vagyis stefan és caroline együtt lesznek sajna.....és elena jobban össze barátkozik tyler-el lehet hogy ezek után megint egy új csapat lesz a telena de én személy szerint a stelenának szurkolok örökkön-örökké :)

2014. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

fanni0802: Hol olvastad hogy Damon már nem lesz benne?

Mert én sok helyen megnéztem, de sehol sem találtam.Csak azt, hogy Damon és Bonnie valamilyen szinten benne lesznek.Mármint láthatjuk őket, csak azt nem tudjuk hogy hol és milyen kontextusban.Ha Ian nem lesz benne a 6.évadban, a nézettség száma szépen lecsökken majd...Én meg kétlem hogy kiírják/kiírták szóval...

2014. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!