Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vampiere Knight 3. évadában...

A Vampiere Knight 3. évadában Zero ugye összejön Yuukival? ( a mangában )

Figyelt kérdés
Illetve még azt szeretném kérdezni, hogy ti még mennyire reménykedtek abban, hogy lesz animéje a 3. évadnak? Csak azért kérdezem, mert már sok helyről azt hallottam, hogy 2014 nyarára már ki fog jönni. Ez mennyire igaz? Tudtok róla vmit?

2014. márc. 28. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs harmadik évada, és nem is valószínű hogy lesz. Nyárra jöhet de esélytelen hogy bejelentsék. Ez megint ilyen pletyka szinten fog jönni, magyarul sehogy. Olvasd a mangát ha érdekel, mivel animéje bukott pénzileg, kétlem hogy bevállalnak egy harmadik évadot.
2014. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az mangában összejönnek mert ugye yuukinak a fia az zerotol van amugy anime sajnos nem lesz de a mangának van 3.,4.,5. évadja része is ha szeretnéd tudok neked küldeni egy linket a 3. évadról mangában ahol elolvashatod angolul ahol elejétöl egészen a végéig leirja a mangát...
2014. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Először is köszi a válaszokat. 2. válaszoló: azt nagyon megköszönném, ha küldenél egy linket, ahol konkrétan elkezdődik a 3. évad, mert én már találtam oldalakat, de az vagy más évad volt, vagy nem tudtam , hogy honnan kezdődik a 3. évad.
2014. márc. 29. 22:45
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!:) itt vagyok ujra

[link]

itt a link 19 évadig angolul nextel lapozz választhatsz részt is ..sok sikert!:)♥

2014. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha megnézed a részeket ott odalapozhatsz a 3. évad elejéhez most telefonrol vagyok és igy nen tudom megnézni hol kezdödik de majd jövök gépre és megkeresem. ..de ha megtalálod esetleg akkor jó ; D
2014. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amugy sajnos angolul van magyar nincs még :/
2014. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:-)
2014. ápr. 10. 06:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER:

Igen, összejön, és születik egy lányuk. Majd Kaname kitépi a saját szívét, és "meghal" (fontos az idézőjel!) Majd Aldo feltalálja a vámpírság elleni gyógyszert, amit Kaname is szeretett volna. Ezalatt Zeroval jön össze, akitől egy fia születik. Amikor Zero meghal, mivel hát ő nem halhatatlan, akkor már végre megvan a vámpírság elleni gyógyszer. De Kaname szíve nagyon gyenge, ezért Yuki saját magát áldozza fel, hogy megnetse Kanamet. Kaname végleg elfelejti, hogy valaha vámpír volt, és a lányával, meg Zero és Yuki fiával éli együtt az életét, mint normális ember. A végén meglátogatják Yuki és Zero sírját ők hárman.

2014. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De a végén Kaname akkor visszaemlékezik a múltjára? (merthogy meglátogatják a sírokat)

2014. ápr. 21. 12:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nem derül ki a mangából. Valószínűleg a lánya és aZero fia elmondják neki, hogy ki volt Yuki, de amikor Yuki feláldozta a szívét, akkor eltörölte Kaname emlékeit is.
2014. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!