Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi lesz az Így...

Szerintetek mi lesz az Így jártam anyátokkal vége?

Figyelt kérdés
Sok furcsa hipotézist olvastam a befejezéssel kapcsolat, de remélem nem fogják "kinyírni" az anyát. Igen tényleg érdekes, hogy soha nem szólt közbe, amikor Ted mesélt, de ha így van akkor miért nem azt meséli, hogy hogyan járt az anyjukkal igazából és nem az előtte lévő 8 évet, amikor nem is ismerte az anyjukat. Olyat is olvastam, hogy Barney "kamu" és barney csajozós sztorijai azok Tedé. Szerintetek?

2014. márc. 29. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy engem már nem is érdekel. Sokkal jobban elnyújtották ezt a sorozatot, mint amennyire kellett volna. Már a hatodik évadban sem lett volna korai lezárni. Ami most megy, az már csak egy jól indult sorozat hullagyalázása pénzért.
2014. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem gondolkozok rajta. Nem fogom belelovallni magam, hogy anyu majd meghal, meg a stb ilyen jó teóriák... Maximum 3 napot kell még kibírni, még azon is gondolkozom, hogy egyáltalán megnézzem-e...
2014. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, annak van realitása hogy meghal az anya, legalábbis a 9. évad 19. része ezt sugallja.

Ted pedig azért nem azt meséli hogy hogyan járt a gyerekek anyjával, mivel a sorozat eredeti címe How I Met Your Mother?-Hogy találkoztam anyátokkal?, tehát azt meséli hogy hogyan jutottak el addig hogy találkozzanak, arról pedig szó nincs hogy hogyan jártak. Csakhát mi magyarok szépen félrefordítottuk a címet.

2014. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MOst néztem végig, óriásit csalódtam. Robin és Barney elválnak, pár évvel késobb meghal az ANYA és kiderul, hogy Ted valójában egész ido alatt Robint szerette.
2014. ápr. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!