Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új sorozatoknál miért van...

Az új sorozatoknál miért van az, hogy amikor nem beszélnek, akkor vissza vált eredeti szinkronra, értem én, hogy a hangeffekteket is újra be kell időzíteni (és beszerezni), de rohadtul idegesítő, hogy váltakozik a hangneme a videónak?

Figyelt kérdés

Régen rendesen meg tudták csinálni, mai modern világban miértnem?

És most nem is arról van szó, hogy jelenet kivágás, mert jelentős részek melyek igen fontosak a storyban, azoknál is van, szinte mindig mikor nincs pár beszéd átvált.


Sőt volt olyan is, hogy mondja az egyik karakter magyarul, vigyáz gránátot dobok közéjük.(egy másodpercel később) NOW! (azaz MOST), nem értem, hogy a "MOST" azt miért nem lehetett leszinkronizálni, nem igazán lehet követni hogy most mit is akar mondani.



2014. márc. 29. 19:59
 1/1 Tengor ***** válasza:
A szinkron a TV-be készül. A TV-nek nem érdekes, hogy a néző a műsort nézze. A TV-nek az az érdeke, hogy a reklámot nézze. Mindnél olcsóbban kell kihozni a műsort, hogy több legyen a profit. Kb ennyi az oka.
2014. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!