Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hobbit Smaug Pusztaságában mi...

Hobbit Smaug Pusztaságában mi értelme van a szerelmi szálnak azon kívül hogy ad hozzá kb 30 percet?

Figyelt kérdés
Nem szidni akarom a filmet az egyik kedvenc filmem de attól még zavart hogy nincs értelme.

2014. márc. 30. 01:59
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Az az értelme, mint az összes többi filmben. Mi emberek érző, társas lények vagyunk, tehát szükségünk van a dolgoknak egy ilyen vonulatára is. És mivel minden filmet embereknek gyártanak, ezért kötelező elemmé vált.

Nem is tudok olyan filmet mondani amiben nincs szerelmi szál. Nem azt mondom hogy nincs is olyan, de nem tudok mondani, hiába gondolkodom. Ritka.

2014. márc. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Rengeteg olyan film van amiben nincsen szerelmi szál a hobbitnak is ilyennek kellet volna lennie. Nem értelemetlen, hanem egyszerűen baromság hogy egy törp és egy tünde között akarnak kihozni egy ilyen ostoba szerelem első látásra dolgot. Ellentmond mindennek. Én kifejezetten rosszul érzem magam a közös jeleneteik alatt...
2014. ápr. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Fanservice. Ennyi. Semmi értelme. Imádom Tolkien mitológiáját, de a hobbit 2 majdhogynem minősíthetetlen a könyvhöz képest. Nem igaz h minden filmben kell lennie szerelmi szálnak. Én nem szeretem a szerelmi szálakat. A hobbit szerelmes jeleneteinél meg egyenesen rosszul voltam. Miért kell elrontani egy amúgy vidám hangulatú remekművet, ilyen szappanoperába illő nyáladzással? Aki pedig úgy gondolja h ez beillik ide, az olvassa el a könyvet.
2014. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
ezt szerintem is elrontották, viszont egy pozitívum: barátnőmmel végig röhögtük, nem csak ezt, a végét is, a szobor micsodával, (mint minden filmet szoktuk moziban, szoktak nekünk örülni:) Peter Jackson elholliwoodosodott (ha van ilyen szó:) nevetségessé vált, mert eltér a könyvtől, pedig az olyan jó! Nagyon a Gyűrűk Ura (legjobb film:) előzményeként akarja feltüntetni, egy kb. 120 oldalas könyvből GyU hosszú filmet csinálni... Amikor nem közvetle előzménye, csak egy Középföldén játszódó story, ami elég nagy hatással van a GyU cselekményére. Jobb lett volna 2 átlagosan hosszú film, benne a függelékekkel, mint most, de nem kell bele hülyeségeket kitalálni. Amúgy a Bakacsinerdős, hordós jeleneteket tök jól megcsinálták, meg a sárkányt is... kb. ez a véleményem:)
2014. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem baromi jó film volt, a második kedvenc filmem.
2014. ápr. 1. 21:37
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Pontozzatok le a véleményem miatt:( (előző)
2014. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem is jó film, és baromira nem tesz hozzá 30 percet a filmhez a szerelmi szál.

Az meg hogy ti röhögni jártok moziba...ilyen filmen. No comment.

2014. ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem sem kellett volna bele a szerelmi szál, lett volna a végén így is elég dráma. Azt a harminc percet adhatták volna Beornnak a bőreváltónak (a könyv legjobb jelenete az övé volt) vagy Smaugnak, a törpöknek (fontos lett volna megismernünk őket)
2014. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát a szerelmes résznél én is néztem elég nagyokat. Nekem kicsit groteszknek tűnik ez a tünde-törp dolog. De azért olyan irtózatos mértékben nem zavar. Ettől függetlenül még mindig Kili marad az egyik kedvenc szereplőm, mert már a könyvben is az volt. A film pedig így is tetszik, modjük valószínűleg bármilyen Tolkein mitológiás film tetszene.
2014. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*Tolkien
2014. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!