Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Simpson család animáció...

A Simpson család animáció sorozatban miért gyullad ki mindig minden?

Figyelt kérdés

Pár hónapja álltam neki még csak nézni, még csak a 18. évadnál tartok de állandóan kigyullad benne minden, aki ismeri a sorozatot az tudja miről beszélek, nem csak az gyullad ki ami a valóságban is kigyulladna... ebben a sorozatban ha mondjuk egy állat leesik a szakadékba még az is felrobban és kigyullad...

oké hogy mese animáció de ez már sz@r...:D



2014. ápr. 1. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
ha szar lenne nem néztél volna végig 18 évadot...
2014. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy xar!! Szerintem nagyon jól értenek a humorhoz a készítők, annyira jó meg hát szerintem igazából nem gyullad ki minden, én nem vettem észre, hogy sok lenne, nem tűnt fel, de ha igen, akkor azt mindig úgy tetézés képpen, és nekem átjön, de konkrétan most nem is emléxem olyan jelenetre ,ahol valami kigyulladt volna, pedig elég sok részt láttam, mert imádom, meg ilyen döbbenetkeltés meg ilyenek:D:D:D
2014. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Happytheeverafter ***** válasza:
Az menő!!!:))
2014. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!