Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani jó vígjáték...

Tudnátok ajánlani jó vígjáték sorozatot?

Figyelt kérdés

Elég sok sorozatot nézek, sajnos, ha belekezdek valamibe, még ha nem is épülnek egymásra a részek, érdekel, mi lesz a végkifejlet, és csak akkor hagyom abba a nézését, ha tényleg borzasztóan nem köt le. Szeretem a drámákat is, csak most jobban örülnék egy 20 perces kis agyzsibbasztásnak, de ha valaki tud igazán jó drámát, ami nem baj, ha lassú, de jól van összerakva az egész, akkor olyan ajánlást is szívesen fogadok :)


Amiket nézek/néztem (hosszú lesz :D ):


Misfits, Six feet under, Lost, Heroes, Boardwalk Empire, Game of thrones, breaking bad, how i met your mother, the walking dead, big bang theory, simpsons, american dad, family guy, south park, community, new girl, office, modern family, the killing, wilfred, workaholics, go on, grimm, supernatural, sleepy hollow, hannibal, brooklyn-99, enlisted, the neighbors, the crazy ones, the wrong mans, american horror story, Utopia, friends


Ha esetleg van olyan, amit ezeken kívül valaki tud ajánlani, akkor azt szívesen fogadom, esetleg pár szóval, hogy miért :D


2014. ápr. 1. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Episodes

Threesome (ez aranyos és csak pár rész)

2014. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönet, az Episodes-on gondolkoztam is :D
2014. ápr. 2. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!