Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Violetta...

Mi a véleményetek a Violetta című sorozatról?

Figyelt kérdés
mit szerettek a sorozatban mit nem annyira melyik a kedvenc zenézek belőle kik a kedvenceitek a "diákok" és a tanárok közül kit nem bírtok benne
2014. ápr. 2. 15:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
én: azt szeretem benne hogy az én korosztályomról szól és amit nem annyira szeretek benne hogy mindenki húzza és hogy azt rövidebben is meg lehetne oldani de legalább sok részes a kedvenc zeném a Ven y canta és a Habla si puedes a kedvenceim: León Violetta Fran Maxi Braco Andrés Naty és Frederico a tanárok közül Angie Pablo és Beto és akiket nem birok az Ludmilla és Marotti amíg itt forgat akiket meg kihagytam azok meg olyan közömbösek számomra
2014. ápr. 2. 16:06
 2/15 aniii2001 válasza:
Szeretem hogy tizenévesekről szól. Azt nem szeretem hogy Fmindenki violettába szerelmes. A kedvenceim Violetta Tomas Maxi Fran Kamilla frederico brodway zeném az En y canta
2014. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem :) néha nagyon viccesek az Olgás sztorik :D

kedvenc: Violetta,Tomas ,Francesca ,Fredi

kedvenc dal: Ven y canta, Habla si puedes ,Ser Mejor

végre van egy olyan sorozata a Disneynek ,amiben lehet követni az eseményeket:)

2014. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kedvenceim:Vilu,Leon,Tomás,Fran,Cami,Braco,Napo,Frederico,Naty

Akit nem bírok:Ludmila,hát köbö ennyi.:D

Tanárok akiket szeretek: Angie,Beto,Pablo

Kedvenc zené(i)m:Podemos,hoy somos mas,nuestro camino,yo soy asi :D meg a többi

2014. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nagyon jó!!!!! a kedvenceem :D Leoon :* imádom ?D
2014. ápr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én azért szeretem, mert izgalmas, a gyerek korosztályról van benne szó és az benne a jó, hogy összefüggők a részek és nem össze vissza adják, szóval ez már tényleg igazi sorozatnak mondható. Csak az a kár, hogy sokszor ismétlik :( Most is a 40. résztől azt hiszem.. A kedvenc zenéim: Ven y canta, Voy por ti, Ser Mejor, Entre tú y yo, Destinada a Brillar/ Algo suena mi (mindkettőt szeretem)

Kedvenc diákok: Violetta,Leon,Naty,Maxi,Fran,Cami

Kedvenc tanárok:Angie,Pablo,Beto

Akiket nem bírok benne:Ludmilla( De nélküle lehet unalmasabb lenne a sztori) Gregorio,Jade és Matias apukája

2014. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ritka rossz. A mozdulatok el vannak túlozva pl. A szőke csaj meg a rövid hajú fekete, vékony nő is nagyon furán tartja a kezét (bocsi nem tudom a nevüket) de gondolom direkt így kell eljátszaniuk. A történetnek semmi logikája, és fogalmam sincs miért mindenki a főszereplőbe szerelmes (a tesóm elmondása szerint) miközben extra jó hangja vagy külseje sincs. A legtöbb srác aki szerelmes belé és nem közeli barátja, az a külsejébe vagy a hangjába lett szerelmes. Romlik a Disney színvonala...
2014. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Vannak irritáló dolgok benne az biztos, de valamiért mégis nézem :D Szerintem ez amolyan "annyira sz#r, hogy már jó" kategoria.

Francescát nagyon szeretem, szép meg szimpatikus. Ludmilla is nagyon szép lány, csak idióta a karaktere, meg egy kicsit sablonos. Akit még szeretek az a félig orosz srác, vicces. Tomas meg ritka jól néz ki. Angie is jó.

Violetta is aranyos, de tényleg idegesítő már, hogy mindenki belé szerelmes, ez így már elég unalmas. Kiszámítható. Bárkivel találkozik, az egyből többet érez iránta, valamit tudhat. :D

2014. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Nagyon tetszik a sorozat. Ez eddig az elso a disney channelen hogy varom a kovetkezo reszt es hogy osszefuggo tortenet

Kedvenceim: Violetta(nem azert mert o a foszereplo hanem mert hasonlit a szemelyisege az enyemhez. ➕ Angie Frederico es Leon Ludmilla

Nem tetszik : Gregorio es Braco

A tobbbiek meg kozombosek

(A velemenyemet ugy irtam le hogy rengeteg (backstage) videot neztem a youtubon ..

Es igy elore nem tetszik Diego

Kedvenc zenem nincs mindegyik a fulembe maszott ...de ha mondanom kell egyet akkor a Habla si puedes

2014. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem rajongok érte, de nem rossz. A disney-n szerintem eddig ez a legjobb sorozat. A története nem rossz, tiniknek való. A zenéjét imádom. A szereplők szerintem jól játszanak és tök jó hangjuk van. Szereplők:


-Violetta: Jó hangja van, szép, jól táncol mi kell még? :D Aranyos, tetszik hogy mindenkinek jót akar. (pl. Fran-nak amikor nem mondja el, hogy tetszik neki Tomas) Jó hogy néha kiáll Ludmilla ellen.


-Francesca: Imádom, tök jó fej, és ő is mindig a legjobbat akarja Vilunak. Jó lenne legjobb barátnak.


-Cami: Nagyon szép hangja van, hasznos tanácsai vannak mindenki számára.


-León: Az egyik kedvenc szereplőm. Akkor is Violetta mellett áll, amikor épp összevesznek. Mindig megvédi őt. Az elején még idegesített mikor Vilu Tomassal akart lenni, de most már szurkolok neki.


-Tomas: A legjobb jelző amit rá mondhatok, az az, hogy szerencsétlen!! Néha sajnálom. :/ :D


Kedvenc tanárom: Beto - tök jó fej :) aranyos

Jade-et utálom, Ludmillát szintén.


-Nati: Nem értem miért áll állandóan Ludmilla mellett. Nála azt hiszem veszít egy kicsit a valóságalapjából a történet. Egy tizenéves lány már szerintem nem veszi be, hogy "Én egy csillag vagyok, akit mindenki imád, mert olyan szép és tehetséges (na meg szerény...), és nélkülem te egy senki vagy."


Angie-t is szeretem. Bár néha elég necces helyzetekbe keveri magát.


Kedvenc zenéim:

-Juntos Somos Mas

-Voy por ti

-On Beat

-Euforia

-Podemos

-Nuestro Camino

-Entre Dos Mundos

És a kedvencem: Peligrosamente Bellas

2014. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!