Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ted az így jártam anyátokkalbó...

Ted az így jártam anyátokkalból szerintek kit szeretett jobban Robint vagy az anyát?

Figyelt kérdés
Nekem az utolsó rész megnézése után hiteltelenné vált Ted szerelme az anya iránt. Olyan jó a szamár is, ha nincs ló esete lett így a dolog számomra.
2014. ápr. 4. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem kérdőjelezném meg a szerelmét Tracy iránt. Eltelt 6 hosszú év, nevelte a kiskamasz gyerekeit, egyedül volt, persze, hogy társra vágyott. Hogy ez Robin lett... hát... Én nem vagyok oda érte, de a történettel azt akarta bizonyítani, hogy mennyire szereti... Tracy előtt viszont Ted már lezárta Robint, úgyhogy mem hiszem, hogy ló-szamár effektus lenne, mert ha akart volna, még a 22.részben lelép Robinnal.
2014. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!