Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy horror film címét keresem?...

Egy horror film címét keresem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egyszer sem láttam végig a filmet, csak egy részletet, a HBO-n ment kb 3-4 éve, nem sokra emlékszem, lehet átírom a történetet picit de akinek van ötlete kérem írja le :) !


Szóval: (nem láttam az elejét nem tudom hogy kezdödik) Erdöben játszódik, és néhány fiatal betéved oda, az erdöben vannak valami kannibál törpék (de az si lehet hogy nem törpék csak én emlékszem rosszul :D) akik a néhány fiatal közül elkapnak egyet és beviszik valami mühelybe és ott elkezdik kínozni/szétdarabolni/enni (nem emlékszem :D) ezt a többi fiatal látja és elkezdenek menekülni, de valahogy lebuknak és meglátják/hallják a kannibálok hogy menekülnek és elkezdik öket üldözni egy rossz terepjáróval az erdöben.


Ennyire emlékszem, ha valaki ismer ehhez hasonló filmet az kérem írja lea címét, lehet az lesz az ! :)



2014. ápr. 5. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Több hasonló film van. Esetleg a Halálos Kitérő?

[link]

2014. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lehet ez lesz az :) Lesz idöm megnézem a filmet, a trailert már megnéztem.
2014. ápr. 5. 14:01
 3/3 A kérdező kommentje:
ez az köszi !! :)
2014. ápr. 5. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!