Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz az Alkonyatnak folytatása...

Lesz az Alkonyatnak folytatása a Hajnalhasadás után?

Figyelt kérdés
Mert valahol azt olvastam.......

2014. ápr. 6. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem nem lesz már,de te a midnight sun-ra gondolsz ,de mivel az nyilvánosságba került(mert valaki felrakta a 12 fejezetet a netre) ezért ezt asszem nem fejezi be,amúgy azt írták valahol hogy 2 évet várni akart az írónő de akkor már késsz lenne!!De még van remény amúgy,kb. 1%-nak tartom!!!amúgy ez Edward szemszögében meséli el az alkonyatot! :D
2014. aug. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudom linkelni az Éjféli Napot, persze könyvben de hát könyvben amúgy is jobb a történet a film valami szánalom mondjuk a Hajnalhasadás 1-2 az tetszik.


Csak az Éjféli Nap folytatása van, az is csak félig, az írónő megakarta írni végig csak valaki kiszivárogtatta szóval így az írónő kiadta csak így, azt mondta hogy majd évek múlva befejezi, gondolom a pénz miatt is jobb úgy akkora is legyen bevétel :D

Meg azt is mondta hogy Renesme szemszögéből is írna majd de nem valószínű, őszintén megmondva engem az nem érdekelne Edward szemszögéből viszont tényleg érdekes a történet én már olvastam, nyilván a tinilányok miatt írta a könyvet Bella szemszögéből de egy idő után nagyon unalmasak Bella gondolatai. Felüdülés a Hajnalhasadásban Jacob könyve, ja meg Edward szemszöge azért is érdekes meg érdekesebb is lenne a folytatásban mert az ő szemszögéből mindenkit látunk. (kivéve Bella akinek nem tud a gondolataiban olvasni)Szóval bonyolultabb is lett volna megírni mert akkor aztán mindenki fejével nézhettünk volna, de a legjobb megoldás talán az lett volna ha E/3-ba írja úgy is mindenkit látunk mint valami külső szemlééő.

2014. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szemlélő* bocsi csak siettem
2014. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem lesz.
2017. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!