Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vegeta, Gohan és Goku hárman...

Vegeta, Gohan és Goku hárman az összes Naruto szereplö ellen Ki nyerne? Gokuék a legerösebb formájukban

Figyelt kérdés
Egyébként szerintem Ssj 4 goku magába kicsinálna az összes ninját,de kiváncsi vagyok ti,hogy gondoljátok

2014. ápr. 7. 11:05
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

Őket meg hiába dobálnák kunai-al vagy shurikennel azok sokkal gyengébbek például egy puskagolyónál,de goku-ról még az is lepattan. A tsukoyomi-ból pedig még Sasuke is kitudott törni pedig az az egyik legerősebb genjutsu.

Egyébként tényleg elég lenne felrobbantani a magját a bolygónak,Goku meg szépen átteleportálna egy másikra.

2014. okt. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Csak ha ennyire bírod a Dragonballt tudod hogy Goku hamarabb halna meg mint felrobbantsa a bolygót :D

Nem kell ismétlem erősebbnek lenniük a ninjáknak, szimplán elég az hogy okosabbak. Goku nem okos, egy harcban soha nem úgy kezd hogy mindent bele, s most esélyt se ad az ellenfélnek.

ui: Goku életében nem harcolt genjutsu ellen :D

Hiába hatalmas az ereje, a genjutsu az elmére hat, minimális tapasztalat nélkül meg pont annyi időt szereznek maguknak a ninják míg feldarabolják gokut :D

2014. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Na srácok én most nézzem a Shippudenbe a legújabb részeket és régen nagyon sok Dragon ballt néztem!


Narutoék a Shippudenbe nagyon erősek lesznek! :)

De közel sem anyira mint a Dragon ball z harcosai!


Visszont a 2 más Kategória! Narutoban például az Amaterasu szerintem más képes volna leégetni Goku Karját ha eltalálja! De például Gokut még Gentsusu alatt se volna könnyü megölni! Mikor Goku hazatér a Namek bolygórol Trunk Ssj-be lép és Goku az újával kardozik vele. Trunks Kardja meg olyan erős hogy Dermesztőt is képes volt kettévágni szóval innen sejthető hogy nem hétköznapi kard. Goku úja meg képes volt egy ilyen kardnak ellenállni sérülés nélkül!

+ 2 Supersaiyan ereje csapott közbe össze, jó pár ezer tonna erő biztos ránehezedett hiper sebbeségel!

Szóval Naruto Kunai és kard nem igazán hatna Goku-ra!


Talán Amaterasu Amivel Gokut le lehetne teríteni! Elolhatattlan tűz ami mindent széné éget! Bár Goku a Namek bolygón azt is túlélte hogy lávába esett! Na meg Brolly is túlélte a Lávát!


Az igazi eredmény úgy kapnánk ha magát Akirama Toriyamat kérdeznék meg a naruto íróját ! És ott lehetne összesíteni ! Nyilván az író aki tudja hogy melyik harcos mire képes! :)

Ha Toriyama látná mi az a Amaterasu biztos tudna rá válaszolni hogy goku képes-e túlélni :D

2014. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Manton Jager ***** válasza:

Hát nem tudom, én nem ismerem a Narutót abszolút, de ahogy itt olvasgatlak titeket... Igazából csak az a kérdés, hogy mivel húzzák fel Vegitát és mennyire...? Merthogy őt nem lehet "szemmel verni", akármilyen elmetrükkel próbálkozol, buktad, úgyis azt csinál, amit akar. Megölni szintén problémás, tekintve, h szétszedi a Poklot is, ha olyanja van, meg amúgy sem túl jó ötlet összezárni egy rakat halott, de felettébb zabos főbosszal, pláne számításba véve az.... ambícióit... szóval nagggyon gyorsan visszazavarnák az életbe... Univerzum Energiái, meg ilyenek, féllábon is kibírja, ha a DBZ végét vesszük alapul... Nemtom, nem nagyon látok én itt esélyt semmire. Jóóó, oké, goku síkhülye, Gohant baromi nehéz feldühíteni annyira, hogy csináljon is valamit, szóval ők lehet, tíz másodprcig se bírnák, de... hát, basszus, csillagharcos létére még mindig Vegita az egyetlen értelmesnek mondható humanoid lény az egész bandából, szóval, őt azért nem féltem...:D

...

Az persze megint más kérdés, hogy mivel veszik rá, hogy ne Gokuák ellen harcoljon...?:D


De mondom, narutóról semmi infóm, de abban holtbiztos vagyok, hogy így vagy úgy, de Vegita megússza:D

2015. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
hát Vegeta már nemigen harcol Gokuék ellen, Supert nézem, elég jóviszonyban vannak, szinte átvette Krillin helyét
2016. ápr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Goku az OG 2. Sagajában gyerekként solozza az egész Naruto versét xd
2022. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Azt nem veszik figyelembe, hogy a DBZ közepére már kb bolygópusztító erejű az összes technika. Más nem is lehet, ha meg akarják sebezni egymást. Ha bármelyik Naruto karakter benyel akár csak egy olyat, amit amúgy még a DBZ ember karakterei is karcolás nélkül megúsznak, nemhogy véres paca, de hamu nem marad belőle.


Pusztán azért nem pusztul el a bolygó minden harcban (némelyikben azért igen), mert a technikák területhatása nem bolygóméretű, de megint kiemelem, az ereje igen. Van olyan, amelyiknek a területhatása is, de azt benyelik, kivédik vagy eltérítik, hogy ne a bolygót érje.

2022. okt. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
#27 már Piccolo Daimao a sima DBban azt mondta hogy simán el tudja pusztítani a Földet. A Z közepére kb Galaxis szintűek voltak állítólag.
2022. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Thunderfairy ***** válasza:
Én a Dragon Ball karaktereire szavazok.
2023. máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!