Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tegnap felkerült a netre a...

Tegnap felkerült a netre a fairy tail 176. része. A kérdés az lenne hogy egy rész mennyi idő alatt van kész?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 14:46
 1/6 A kérdező kommentje:
mármint hogy mennyi idő kell a kövi részhez.
2014. ápr. 7. 14:48
 2/6 anonim ***** válasza:

Na te is el vagy tévedve. Hetente adják le a részt japánban, magyar idő szerint péntek éjfélkor/szombat hajnalban, amit utána fordítanak angolra, angolról meg magyarra. Egyébként mivel egy hypolt cucc már szombat délután 1órakor fent volt magyar felirattal.


Mi az hogy mennyi idő alatt van kész? Heti egy rész fut, általában gyorsan megcsinálják a feliratot ha erre gondolsz.

2014. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én úgy értettem hogy japánban mennyi időnként
2014. ápr. 7. 15:10
 4/6 A kérdező kommentje:
baszzus 1 hét?!
2014. ápr. 7. 15:11
 5/6 anonim válasza:

igen, 1 hetet kell várni az új részig. :) de szerintem nagyon megéri. :)

ha rövidebb időnként adnák, egy héten több részt esetleg, akk csak megint beérné a mangát és megint leállna. szóval nincs értelme több részt leadni egy héten. :)

2014. ápr. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eddig is heti jött. Minden hetente egyszer jön tehát nem meglepő.
2014. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!