Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyenek ezek az új sorozatok...

Milyenek ezek az új sorozatok és melyiket érdemes elkezdeni? Vagy esetleg valami mást?

Figyelt kérdés

True Detective

Intelligence

The 100

The Tomorrow People

Turn

Star-Crossed



2014. ápr. 7. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán ismerem egyiket se. Viszont a True Detective-t én is elkezdem vmikor. az egekig dicsérik. túl nagy hypeja van ahhoz h ne nézzem meg..D: Ja meg amit még ajánlok neked 2014es sorozatokból a da vinci angyalai, és a black sails.
2014. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

True Detective-et láttam.

Elég jó. Bár annyira azért nem dobtam el magam tőle (8,5/10).


Ha szereted a lassan csordogáló krimiket (amolyan skandináv hangulatban), akkor érdemes belekezdeni. Ja, meg ha nem zavar, hogy többet foglalkozik a két főszereplő kapcsolatával, mint a nyomozással.


Színészi szempontból abszolút top.

2014. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
The 100!!!!! Meg csak negy resz jott ki, de baromi jo. Apokaliptikus drama, sci-fi-feleseg, kicsit Legyek ura feelingu, de sokat veszitesz ha nem nezel bele!!
2014. ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Valóban, a "The 100" című sorozatot csak ajánlani tudom. Egy rész néztem meg még, de már attól dobtam egy hátast.


OFF: Csak szerintem hasonlít a kutatónő a Jóban Rosszban-ból Mónika nővérre?

2014. ápr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
'The Tomorrow People'-t és a 'The 100'-at nézem ezek közül. Nekem a 'The Tomorrow People' jön be jobban.
2014. ápr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!