Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen lesz az új...

Szerintetek milyen lesz az új Trónok harca 4. évad? Ki mire számít?

Figyelt kérdés
Én már nagyon vártam, én már itt van! Aki nincs képben annak ajánlom nézze meg és itt van hozzá pár előzetes: [link]

2014. ápr. 7. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:

!!!!HBO Go - n ingyen, regisztráció nélkül megtekinthető a 4. évad első része!!!!


Egyébként jó volt ez az első rész, csak nagyon gyorsan elment... :) Mindenképpen izgalmas lesz, egy-két dologra nagyon kíváncsi vagyok, hogy miképpen oldják meg a sorozatban. :) No meg persze azon rajongók reakcióira, akik nem olvasták a könyvet. Lásd: 1. évad és 3.évad kilencedik része.

2014. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát állítólag mostantól mégjobban elfognak térni a könyvektől, szal kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle.
2014. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hazaértem már töltöttem is le, egész nap izgatott voltam, direkt a Trónok harcás pulcsimban flangáltam, akárhogy besültem benne :D

Eddig nagyon tetszik, főleg Arya és Deanerys vonala, Joffrey még jobban idegesít mint eddig, Tyriont még jobban szeretem és Ygritte meg Jon örök ship :D

2014. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 1/3, ingyen legális formában csak hétfő reggeltől lehet! de ahol a fent említett bevezetők vannak, ugyanezt az információt megtalálod, elnézést de belinkelem, hogy lássátok az időpontot: [link]
2014. ápr. 7. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:

"Hát állítólag mostantól mégjobban elfognak térni a könyvektől"


Nem fognak.

2014. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egyik színész nyilatkozta, asszem a Bronnt alakító, szal csak nem hazudik...
2014. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, az ő szálában lehet, de nem a többiekében. Ugyanis akkor Bronn már nem szerepelne többet, mert a Kardok vihara után csak hallunk róla.

A könyvektől ennél a pontnál már nem lehet eltérni, mert minden fel van építve és nem is fognak. Bár ezt a könyvek ismerete hiányában nehéz megérteni, spoilermentesen meg lehetetlen elmagyarázni.


Apró átírások mindig lesznek, de a fő vonal mindig ugyanoda fog kilyukadni.

Pl. a könyvekben Robb egy Jeyne Westerling nevű lányt vett el, aki szintén westerosi volt. Attól függetlenül, hogy ezt átírták és a lány Talissa Maegyr lett, még ezen a szálon ugyanaz a folyamat indult be.

Remélem érthető.

2014. ápr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Egyébként Ilyn Payne pozícióját fogja Bronn átvenni a sorozatban, mivel a Ser Ilynt alakító színésznél rákot diagnosztizáltak és visszavonult a szerepléstől. (Többek között ezért nem láttuk már a 3. évadban sem.)
2014. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig az a kivégző arc de tetszett .p
2014. ápr. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!