Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Odaát rajongók! Míg nem...

Odaát rajongók! Míg nem kezdődnek az új részek, ti milyen sorozatokkal/filmekkel kötitek le magatok?

Figyelt kérdés
Remélem tudtok valami jó ötlettel szolgálni. Teljesen le vagyok törve, hogy ennyit kell még várni a folytatására. Gondolom akik úgyszint szeretik a sorozatot, azokkal kb egy az ízlésem, és kíváncsi lennék, hogy ti miket szoktatok nézni. :)
2009. dec. 20. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egészen eddig a hétig a dexterrel kárpótoltam magam, de most hogy annak is vége van (már mint a 4. évadának, csak ajánlani tudom), beleszoktam nézni a Flashforward-ba. DE a Winchestereket semmi sem pótolhatja.
2009. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hm, utánanéztem a Dexternek, nagyon jónak tűnik. Köszönöm a válaszod. :)

Igen, a Winchestereket senki/semmi sem pótolhatja. ;D Most a Hősöket kezdtem el még nézni, vagyis folytatni,hisz az első két évadot láttam. Tehát valahogy csak kihúzom ezt az egy hónapot. :D

2009. dec. 20. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Dextert ajánlottam volna, bár én megvárom a negyedik évad magyar szinkronját, mert rita eredeti hangjától a falra mászok xD meg annyira nem is kényelmes angolul... Nagyon eltérő stílusú, de nekem bejött a Kaliforgia első évada is (a második kalap szar lett)


Ui: én az odaátot a haramadik évad végéig láttam, és kezdett kicsit "rossz" lenni. :( és amiket néha olvastam meg hogy ötödik évadban apokalipszis meg pokolban harcolnak, csupa hülyeség, csomó angyal meg ilyen bibliai dolog :/ nekem az az odaát tetszett a legjobban ahol csak aput keresték, de ez a világmegmentős apokalipszises már nagyon nem jön be :/

2009. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallmarkon vannak új részek, A Médium. egymás után 2 rész. Azt nézem Szerdánként.
2009. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem pedig nagyon bejönnek ezek az apokalipszises részek. Talán még jobban tetszik mint azok a megszokott vadászgatósak.. de egyikbe sem tudok igazán belekötni. nekem úgy tökéletes minden rész ahogy van. :D
2009. dec. 22. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen, főleg mert így van egy történet ami végigvonul a részeken, nem csak az van, hogy egymástól relatíve független "vadászgatások". Szal szerintem mindenképp jót tesz, hogy van egy íve az egésznek, halad valahova.
2009. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért az előző évadokban is volt cselekményszál, nem csak úgy vadászgatások :D mondjuk az is voltsok, de nekem azok tetszettek.. am. a ghostfaceres rész is jó xd az már túlmegy a sima vadászgatáson :D tetszett hogy ott annyira poénre vették :P
2009. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem is az előző évadokra gondoltam, hanem más sorozatokra...
2010. jan. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!