Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto[vélemények, Eszmecserék...

Naruto[vélemények, Eszmecserék[Manga,672]Spoiler]?

Figyelt kérdés

Ma jött ki a 672.-ik chapter. Gondolom nem csak én vagyok aki nem bírta ki és már angolul is elolvasta :)

Mit gondoltok? Hogy tetszett?

Engem személy szerint nagyon érdekelt a mai rész,de csak még jobban felcsigázott.Láthattuk hogy Gai hogyan veti be a végső technikáját,és naruto hogyan menti meg az életét.

Láthattuk azt a 2 fura jelzést is rajtuk. Naruto meg is fordult.Az arcán nem volt jele a megvastagodott bölcs forma vonalaknak,a szeme meg arról árulkodott hogy bijuu módba van,mégse változott meg a teste...

Nem utolsó sorban kivédte a Madara Godou damajat. Amin meg is lepődött Madara. szóval nem érzékelte hogy naruto odaért.Plusz elég nagy erő kellett ahhoz... és bölcsforma nélkül intézte el :D

Amit Gai-al tett az is egyfajta csoda...

Kíváncsi vagyok az igazi erőjére amit kapott,na meg még sasuke is ott van :D Nektek vélemények?


2014. ápr. 9. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már a 630 óta nem olvasom, annyira utolsó szalmaszálba kapaszkodás az egész story, és annyira erőltetett hogy már rég nem érdekel. Erre rátesz hogy látszólag az utolsókat rúgja, történet szál vége fele.
2014. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úyg ellett baszva az egész amennyire csak lehet.
2014. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fantasztikus volt az egész, de szerintem bölcsformában volt mivel a szemében keresztben volt a béka szem ahogy az lenni szokott. Csak az a festék nem volt ott a szeme körül. Nagyon kiváncsi vagyok milyen új képességeket kaptak, abból amit Naruto csinált találgatásaim vannak, de nem akarok tippelni. Nagyon várom a folytatást. Az első két válaszadónak meg nincs igaza. Körülbelül ennyit tudok mondani.
2014. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. Amilyen hangnemet elképzeltem a válaszodra XD. Szénné röhögtem magam:D
2014. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!