Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Violettában Angie és Herman...

A Violettában Angie és Herman mikor jönnek össze?

Figyelt kérdés
és úgy láttam hogy az első évad végén
2014. ápr. 9. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első évad végén kiderül hogy Violetta énekel és Angie Maria testvére, ezért el akar költözni megint Herman, de lesz egy "repülőgépes sztori" Angie-nek köszönhetően, úgyhogy ott maradnak de én úgy tudom hogy végül nem jönnek össze. Azt hiszem, bár nem biztos. De úgy is, ha az első évad végén jönnének mégis össze, az nemsokára kiderül. :)
2014. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2014. ápr. 16. 15:17
 3/4 anonim válasza:
A második évadban sem jönnek össze. Abban az évadban Germannak lesz egy új menyasszonya, Esmeralda. Az esküvőjükön azonban kiderül, hogy Esmeraldát Jade bérelte fel, úgyhogy végül nem házasodnak össze. Viszont a második évadban sem jönnek össze Angievel.
2014. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Remelhetoleg a 3. evadban osszejonnek, mert az Angie visszatér valami varatlan pillanatban (es a vilag azt akarja hogyjojjenek össze ugyhogy)
2014. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!