Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A World War Z Unrated Változat...

A World War Z Unrated Változata durvább mint a sima?

Figyelt kérdés
Mert a filmből egyedül a vért hiányoltam anno a moziban. (Ha már zombifilm akkor legyen már benne durvaság). És nemrég tudtam meg hogy van egy bővített verzió amit le is lehet tölteni, ugyhogy aki látta attól azt kérdezném hogy ebbe már tettek vért és durvaságot, vagy ugyanolyan vérszegény mint a moziverzió. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. ápr. 10. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint nincs Unrated verzió,tudnék róla mert az egyik kedvenc Zombi filmem.Azért van kevés vér a filmben mert ugyan zombiknak vannak beállítva de lényegében veszettség vírussal fertőződtek meg így nem eszik meg egymást csak a kórokozókat terjesztik!
2018. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok,igen tényleg van Unrated verzió a minap néztem meg véresebb igen de minimálisan!
2018. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!