Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani japán...

Tudnátok ajánlani japán romantikus doramákat? De lehetnek rendes filmek is.

Figyelt kérdés
:):)

2014. ápr. 10. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

You're beautiful - Erről gondolom hallottál már. Sokan szeretik. :) (Bár nekem bizonyos okokból nem tetszett.)

Extravagant Challenge - Ez a nagy kedvencem. Bár elég befejezetlen lett.

Boys over flowers

Jó szórakozást!

U. I. Nem vagyok benne biztos, hogy mindegyik japán.

2014. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából ebből 2 koreai volt, 1 pedig kínai. A boys over flowersnek egyébként van japán változata is. én azt láttam, és nagyon jó, csak ajánlani tudom ez a Hana Yori Dango


Sorozat: Hanazakari no kimitachi e (Hanakimi, Hana Yori Dango, 1 litre of tears, Nobuta wo produce


Film: I give my firt love to you, Dear friends (ez nem romantikus, de jó film),


Koreai témában még: Lie to me ( ezt nagyon ajánlom!! most néztem meg, és nagyon tetszett. Nézd meg!!), My sassy girl, Pasta (ehhez készült már szinkron is)

2014. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondtam, hogy nem vagyok benne biztos. Nekem az összes ázsiai egyforma. :)

Egyébként most kezdtem el nézni a Personal taste-t, nagyon tetszik. (Szintén nem tudom, hogy japán-e.)

2014. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!