Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megéri még nézni a Mentalistát?

Megéri még nézni a Mentalistát?

Figyelt kérdés
Addig láttam, amíg Red John le nem lett leplezve (6. évad). Az ez utáni részekre vagyok kíváncsi, hogy érdekesek még? (Lehetőleg spoiler-mentesen...)

2014. ápr. 13. 19:55
 1/4 anonim válasza:
én nézem szerintem megéri nézni
2014. ápr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Red John szál még előkerül valahogy, akár visszaemlékezésekkel vagy az ügy részletesebb felderítésével?
2014. ápr. 14. 10:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem ezt a sorozatot, de itthon még csak az 5. évad megy, amiben elvileg már leleplezik Red Johnt. Ki ő?
2014. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az 5. évad végére csak leszűkítik a lehetséges gyanusítottakat 7 emberre. Nem mondanám el ki ő, biztos megtalálod az interneten, én nem szeretném lelőni és szerintem te se tedd.


Nem, RJ sehogy sem tér már vissza, főleg Jane és az FBI kapcsolata és ezen keresztül FBI ügyek veszik át a főszerepet, egyenlőre komolyabb főgonosz nélkül. Szerintem nézz meg pár részt, ha nem tetszik akkor abbahagyod maximum.

2014. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!