Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történik az éhezők viadala...

Mi történik az éhezők viadala 3. részében?

Figyelt kérdés

köszönöm, de nem kérek a rosszindulatú okoskodásból aminek ''olvasd el/várd ki(film) és megtudod'' az alapja. Ha tudod és el akarod mondani azt díjaznám, de ha nem lépj tovább.

köszönöm



2014. ápr. 15. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha a film érdekel, nem tudom, hogy a készítők mit kavarnak bele.


SPOILER!


Egyébként a könyvben az van, hogy mi után megtudja, hogy a 12. körzet elpusztult, elmegy a 13. körzetbe, ahol hosszas győzködés után csatlakozik a felkelőkhöz. Peetát elrabolják és úgy módosítják a tudatát, hogy Katnisshez negatív emlékei fűződjenek, így gyűlöli és genyóó vele, de aztán minden rendbe jön és heppiforevör. Illetve majdnem. Mert kinyiffannak, akiket megszeretsz/megkedvelsz, mindenki bekattan és depis lesz, és habár ez ad egy komor és őrült hangulatot a könyvnek, engem nagyon megfogott. Imádtam a 3-at (is)!! Ja és persze a végén lesz egy aréna, csak kicsit másképp. Az utcákra teszik a csapdákat, és remélem, hogy tényleg jól megcsinálják a filmben, mert látványos lehetne.

Röviden ennyi. Nem tudom, tudod-e, hogy Gale-t vagy Peetát választja Katniss. Ez itt a fő poén és nem akarom lelőni, de ha érdekel, vagy más érdekel, nyugodtan kérdezz, mert szívesen válaszolok!:)

2014. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dorcsuu ***** válasza:
Kb. az történik benne amit az előző hozzászóló leírt, de a két legnagyobb spoilert nem lőtte le. Elmondjam vagy ne? :D
2014. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Háború
2014. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!