Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto Shippuuden filler részek?

Naruto Shippuuden filler részek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdés lényege az, hogy a filler részeket ki lehet-e hagyni vagy mindenkép látni kell őket.


A válaszokat előre köszönöm!



2014. ápr. 17. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Van amit kilehet...

Azokat amiben valami küldetést csinálnak,de semmi se történik ami előre vinné a történetet(senkinek sem lesz szuper erője,nem megy végbe változás a karakter jellemén,stb.)

A visszaemlékezős részeket,pedig ajánlatos,ha beakarod tölteni a kimaradt lyukakat. Mert azzal mindig változik a látásmódod.


Én amikor elkezdtem(sorozattal kezdtem),ami sima rész volt azt néztem,a fillereket meg tekertem,ha volt benne valami izgalmas megnéztem,ha nem akkor már ugrottam is tovább... előfordult mikor 10 részt csak tovább-tovább-al intéztem el.. :D

Manga 100000x jobb :)

2014. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az összes fillert kilehet hagyni. Kivétel nélkül. Értelmetlen, már-már siralmas szarok.
2014. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszotokat.
2014. ápr. 17. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért van egykét gyöngy a trágyadombon pl: a sima narutoban a Kakashi igazi arca, vagy a shipuudenben a 358. Nézz bele az elejébe, ha nem tetszik pörgesd át.
2014. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van olyan,ami jó (pl:Kakashi arca,amikor Narutoék elmennek oda,ahol Sasuke és Itachi játszott régen) de a legtöbb az eléggé unalmas.És annyira,hogy nekem kialakult egy olyan tulajdonságom,hogy érzem,hogy melyik filler,és melyik nem!
2015. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!