Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok hasonló filmet mondani?

Tudnátok hasonló filmet mondani?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett az "Egy különc srác feljegyzései"című film és szeretnék még hasonlókat nézni,kérlek segítsetek:)

2014. ápr. 17. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

500 nap nyár (ez inkább [beteljesületlen] szerelemről szól, mint barátokról, de ugyanolyan könnyed a hangulata)

200 szál cigi (ennek olyan igazából szerelem-hez hasolnitó váza van, rengeteg szereplő, akik valamilyen módon mind kapcsolódnak egymáshoz)

Az első igazi nyár (itt is különc a főszereplő fiú, és egy idősebb férfi[Sam Rockwell <3] kicsit egyberázza azzal, hogy nyárimunkát kinál neki egy csúszdaparkban)

Holt Költők Társasága (remélem nem kell részleteznem :D)


ha rám hallgatsz, akkor az 500 nap nyarat és az első igazi nyarat nem hagyod ki. én nem nagyon szoktam ilyen könnyed filmeket nézni, inkább olyanokat nézek, amik után 2 hétig gondolkozom (:P), de ebben a kettőben van valami, ami miatt kötelezővé tenném őket. Jó filmezést, remélem segitettem! :)

17 L

2014. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
... + könyvben még a Napos Oldal-t ajánlom, az sajna nem olyan jó filmben, de a regény nagyon hasonlit a különc srác feljegyzései könyvhöz:)
2014. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget,az 500nap nyarat már meg is nèztem és nagyon tetszett:D
2014. ápr. 21. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!