Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A vámpírnaplók 2. évad utolsó...

A vámpírnaplók 2. évad utolsó pár része miért csak feliratosan van kiadva?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom megbukott a magyar nézők körében, ezért a maradék pár részt már le sem adták.
2014. ápr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

nem valószínű, hogy megbukott volna, sőt...

nagyon népszerű ez a sorozat, épp ezért a jogdíja, stb túl drága Magyarországnak.

Épp ezért vannak újabb és újabb noname latin, spanyol romantikus sorozatok a TV csatornáin. Azok olcsóak.

2014. ápr. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csakhogy sorozatokat évadonként vesznek. Nem értem hogy akkor miért nem tudták leadni azt a pár részt.
2014. ápr. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
na ezaz amit én sem értek!meg hát ha a 3.évadot most adjàk 22-én a Cool tv-n magyar szinkronnal,akkor csak van pénzük rà...
2014. ápr. 19. 11:04
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nezzsorozatokat-on vannak szinkronok. De szerintem mérhetetlenül buta vagy ha szinkronnal nézed. Borzalmasak. 15/f
2014. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Miért lennék ezért buta?Ha eddig mindig szinkronnal néztem,akkor hirtelen eléggé fura az igazi hangjukat hallani.

megprobàltam feliratosan,de nagyon gyorsan beszélnek benne,szinte lehetettlen olvasi+nézni is egyben!!!

2014. ápr. 19. 17:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezért is gondolom hogy megbukott, mert ha jó nézettsége lett volna, akkor nem passzolták volna le a Cool-ra.

(Mellesleg én sem nézek semmit szinkronnal, de ettől még nem gondolom hogy le kell butázni valakit, aki jobban preferálja az anyanyelvét.)

2014. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Hidd el érdemes feliratosan nézni! :) sokkal jobb ;)
2014. ápr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Indavideon fentvan
2014. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!