Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto fanok tudnátok segiteni?

Naruto fanok tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem nemrég a Narutot nézni a 166.résznél járok. A kérdésem az, hogy ha megnéztem a 220 magyar szinkronos részt akkor mi jön? Nem igazán értem még mert nemrég kezdtem. Valaki irja le hogy hány részes a Naruto és hogyan jönnek az évadok. Köszi

2014. ápr. 20. 00:37
 1/8 anonim válasza:
Nem tudom, hogy pontosan hány rész van a narutobol. Lehetséges, hogy 220. Utána következik a Nartuo Shippuuden. Ez szintén a naruto sorozat, csak annyi, hogy néhány év eltellik és mindenki idősebb a sorozatban (olyan 16-18 körüliek)
2014. ápr. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszi.
2014. ápr. 20. 07:56
 3/8 anonim ***** válasza:
A 220. az utolsó rész, utána jön a naruto shippuuden amihez viszony nincs szinkron, csak felirat. A sima narutoban a főbb szereplők 12 évesek, a shippuuden elején 15, mostanra(359. rész) 16 évesek.
2014. ápr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A képregényben miután Sasuke megszökött véget ért a sima sorozat. Az anime-ben még vagy 80 filler(történeten kívüli) részt ráhúztak,nehogy a sorozat utolérje a mangát. Szerintem ezek fillerek nagy része hülyeség,nyugodtan elkezdheted nézni a shippuudent:)
2014. ápr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó válaszolóval a 220-dik részt körülbelül a közepétől ha megnézed semmi problémád nem lesz. Azonban elszortan a shippuuden is tartalmaz olyan idő húzós részeket aminek semmi köze a mangához és nincs semmi jelentőségük. Ezeknek a többségét én kihagytam.
2014. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Knappich Olivér válasza:
én úgy tudom hogy a narutó 2.évada jön utána,de abból úgy tudom hogy alig van szinkronnal részek de ha valaki tudja hogy hol lehet a 2.évadot meg nézni magyarul az szólna köszi :)
2014. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Knappich Olivér válasza:
meg szerintem nem a shippuuden jön az első évad után mert már ott több év telt el,meg az első évad az egy évet jelent a narutóban az utolsó részben mondja a kéjnc narutónak,szerintem a 2.évad jön utána csak az nem mind edjik rész szinkronos belőle a 27-5? ha valaki tudja hol lehet vagy mikorra lesz meg mindedjik szinkronizálva az elmondnaá kösz :)
2014. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan szalajtottad ezeket a válaszokat,de ne zavard össze szegény kérdezőt...senki sem beszélt első évadról stb...már megkapta a választ én pedig csak jót röhögök mert az összeset láttam már milliószor :)
2014. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!