Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A film valami tükörröl szól...

The King2 kérdése:

A film valami tükörröl szól amin átlehet lépni egy másik világba ha van nálad vmi varázs bogyó, mogyoró. Abban a világban embernagyságú kacsák élnek és az embereket vadásszák mert az emberből van a legfinomabb tea és ők azt isszák. Mia címe afilmnek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 20. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Tükröm, tükröm.

2014. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az... amit írtál. Legalábbis ha erre a 2012-es re gondolsz.. biztos nem, mert az enyém sokkal régebbi.. :/ Mikor kisebb voltam akkor láttam talán a TV2-őn.
2014. ápr. 20. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hmmm, köszönöm.. ez az. :) De úgy látom nem lesz egyszerű a dolgom :D Google-n utána nyomtam de úgy tűnik magyarul nem nagyon lesz meg... most már az a kérdés.. honann tudnám letölteni???? LEHETŐLEG magyarul :)
2014. ápr. 20. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Heló!


De, az , amit írtam. Csakhogy a magyar fordítók több iflmnek is ezt a címet adták magyarul: [link]

2014. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahaaaaa.. értem már :D Köszi a magyarázatot.. így már tiszta... remélem letudom vhonnan tölteni :)
2014. ápr. 20. 23:25
 7/7 anonim válasza:
Én is ezt kerestem. Viszont sehol nem találom :/
2017. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!