Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Violettában az 1. évad...

A Violettában az 1. évad végén Angie kivel lesz együtt?

Figyelt kérdés
Pabloval vagy Hermannal?
2014. ápr. 20. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem Germannal az biztos de hogy Pabloval azt nemtudom. Amúgy Angie és German soha nem lesznek együtt.
2014. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jajj de jó szintem is egy kicsit bizarr hogy Herman a sógora és mégis... de az láttam olaszul és ott Pabloval jóban van de hogy mit beszélnek az nem értem
2014. ápr. 22. 17:29
 3/11 anonim válasza:
Egyáltalán nem bizar....!És lesz együtt Germán és Angie együtt elég sokszor ahogy Pablóval is!
2014. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De azért Pabloval sokkal többet van kb a 25-30. résztől Hermannal meg csak 5-6 rész de mind1 majd kiderül :)
2014. ápr. 22. 18:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok! Szerintem Angie és Germán jól összeillenek csak háth rokonok szval az első évadban azért közeledik Germán Angie-hez mert még nem tudja h rokonok,de Angie ügye a legelejétől tudja szval azért nem akar úgy semmit Germantól.
2014. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mar elnezest! miert lenne bizarr? nem folyik egy ver az ereikben csak a novere ferje!! miert ne lehetnenek egyutt??
2014. ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Senkivel, sőt még a második évadban sem jönnek össze. Persze lesznek csókok meg egyéb érzelmesebb részek, de először Angie a hazugság miatt nem akar vele lenni, a második évadban meg German az, aki a távolságot tartja, már amennyire tudja.
2014. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És Pabloval sem? a 2. évadban?
2014. máj. 16. 16:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha végignézted, láthattad, hogy szakítottak Pablóval.

---------------------SPOILER--------------

A második évadban Germán feleségül vesz egy Esmeralda nevű nőt, akit Jade bérel fel

--------------------SPOILER OFF-------------

2014. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 veronika lány válasza:
1. válaszoló: Ne zavarjon de Angie-nek és Germa-nak még gyerekük is lesz -_-
2015. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!