Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok nekem filmeket?...

Mondanátok nekem filmeket? Ilyen tinikről szóló tiniknek való romantikus filmet szeretnékl nézni

Figyelt kérdés

Ilyeneket nem szeretnék olvasni hogy bajos csajok mert szerintem nagyon nem romantikus.

Szóval csak hogy tisztában legyünk vele nagyjából ez legyen az alap történet:van egy csajszi vagy egy fiú akik a film közben egymásba szeretnek.Ezeket a filmeket láttam:Hamupipőke történet,tinikadét,amerikai hófehérke,már megint egy dilis amcsi film..

Nem írom le z összeset mert hosszú lenne.Ja meg olyat sem szeretnék ami túlzottam csak a szexről szól.Köszönöm!! :)



#film #tini #romantika #romantikus film #Hamupipőke #tinis film #tiniknek való film #tini romantikus film #tinis romantikus film
2014. ápr. 21. 11:18
 1/4 anonim válasza:
91%
lol, macskám családom pasim,
2014. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
First time - személyes kedvenc :))
2014. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

a macskám,a családom és a fiúk

egy különc srác feljegyzései

2015. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
The first time *-* Az pl pont jó film.
2016. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!