Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik a bleach nél érdekfesz...

Létezik a bleach nél érdekfeszítőbb anime?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 12:41
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
59%
A Bleach egy tök átlagos shounen sablon. Még kategóriáján belül is max egy közepes szint. Saját magát ismétli... nulla egyediség gagyi story. Inkább az lenne a megfelelő kérdés hogy létezik-e nála érdektelenebb anime.
2014. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
saját magát ismétli? gagyi sztori? nagyon elvagy tájolva szegénykém
2014. ápr. 21. 12:54
 3/46 A kérdező kommentje:
érdekes hogy egy olyan animét se láttam ami csak megközelíteni a bleach érdekfeszítőségét
2014. ápr. 21. 12:56
 4/46 anonim ***** válasza:

Hát elég befordult nézeted van ha szerinted egy sablon shounen érdekfeszítő. :D


ajánlom ezt a képet, igazság nem kicsi benne: [link]

2014. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:

Igen, rengeteg.


Egyetértek az elsővel.

A Bleach egy agyonfillerezett, sablonos tömeganime, ami azoknak való akik nem terveznek sok animét megnézni, mert aki ezt az egyet ismeri, vagy ezt láta elsőnek az legtöbb esetben azt fogja gondolni mint te.

Jelenleg a Bleach a shounen kategória legalja, és az aki több animét is látott, de mégis a bleach neki AZ anime akkor annak az embernek nem valami érett a gonbdolkodása.

2014. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem csak én gondolom így. Bár nekem a shounen animék közül csak a HxH-t és a OP-t tudom dicsérni, a hosszabbak közül.
2014. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
mondanátok akkor olyan anime címeket(magyarra fordított) amik érdekfeszítőbbek a bleachnél? hxh n kívül
2014. ápr. 21. 13:56
 8/46 A kérdező kommentje:
shaman king is még jó volt, ilyen fajta kellene, amiben van egy olyan gonosz ellenség, akinek akkora a hatalma hogy szinte legyőzhetetlen
2014. ápr. 21. 13:58
 9/46 anonim ***** válasza:

Ez még mindig csak a shounen kategória... és a shounen általában nem történet központú.


Viszont kategóriáján belül szvsz a Hunter x Hunter (2011) a One Piece és talán az új JoJo széria ami kiemelkedik.

2014. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:

"amiben van egy olyan gonosz ellenség, akinek akkora a hatalma hogy szinte legyőzhetetlen"


Amúgy ez meg amit írtál akkora sablon hogy minden második shounen animében van...

2014. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!