Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meghibbant a bátyám? :S 23...

Meghibbant a bátyám? :S 23 évesen most rendelt 7 chip n dale "EREDETI (vagyis angol. ) " képregényt amerikából :S

Figyelt kérdés

kezdek aggódni érte....


15f


2014. ápr. 21. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kellene aggódni.
2014. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert 23 évesen ne ilyeneket olvassonmá' ember! mennyen és csajozzonbazzeg!
2014. ápr. 21. 17:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt ne te akard eldönteni. Foglalkozz a saját dolgoddal.
2014. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó de akkor is nagyon durva
2014. ápr. 21. 18:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy neked, hogy mit csinál? Azt hiszed, csak csajozásból áll az élet, mi? Nem baj, felnősz majd egyszer... :D
2014. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az a felnőtt ség hogy azt nézzem amit 4 évesen? xD
2014. ápr. 21. 19:57
 7/8 anonim válasza:

Hmmm...

Én gyerekkoromban imádtam a Commodore Plus/4 számítógépet, sőt azon tanultam meg pókerezni is, mert a cél az volt, hogy megszabadítsunk nőket a ruháiktól... :-)


Tehát nem elítélendő, hogy 15 évesen nem bírsz a fa*szoddal kispákó... :-) ...a baj az, hogy látszólag más életcélod sincs! :-)


Visszatérve, telt múlt az idő, felnőttem (sajnos), és képzeld felnőtt fejjel is volt rá példa, hogy vettem régi Commodore gépeket (Plus/4, Amiga, stb.)


Azaz a bátyád nyilván rajongott ezért a képregényért, mellesleg Te tudsz angolul? :-) Vagy csak a tököd van állandóan teli? :-)


De ha ilyen gyorsan fel akarsz nőni, akkor ajánlom figyelmedbe a következő linket:

http://www.youtube.com/watch?v=YH09i4v6wXI

2014. ápr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De egy kis éretlen p*cs vagy erre csak ennyit tudok mondani.

Nem kell aggódni érte nem vagyunk egyformák hálistennek.

Mindenkinek más a hobbija próbáld megérteni felnőni ehhez Fogadd el addig nem nősz fel emberileg.

Nincs korhoz kötve az ilyesmi ami jó bármilyen korig lehet űzni szeretni. Ha tudnád milyen sok ember néz pl.: Animét felnőttként elsírnád magad. :)

2014. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!