Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fog szerepelni Thomas a...

Fog szerepelni Thomas a Violetta harmadik évadjában?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még nem lehet tudni,de lehetséges.
2014. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de ez csak következtetés vagy valahol irt is rola?
2014. ápr. 22. 18:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy" ismerősom" itt gyakorikerdeseken es ő mondta h latta twitteren martina stoesselén egy videot ahogy thomassal forgatnak de ha visszanezned az előzo kerdeseket akkor azokban is talalhatsz infokat :D ;)
2014. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Beírod a keresőkbe h Violetta és ott nézelődj!Ott vannak válaszok.
2014. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a masodik evadban elmegy es a harmadikban sajnos visszajon:///
2014. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
milyen sajnoos?? nagyon is jó h majd visszajön ugyanis tomas sokkal jobban illik violettához mint leon.
2014. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolso kommentelő nagyon is egyet ertek bar azert nagyon kicsit leonhoz is illik de ettol fuggetlenul TOMAS A nyerő :D
2014. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen Tomas a nyerőő:DD
2014. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tina instagramján van közös képe Vilunak meg Tomásnak, és a kép alatt az van, hogy "Violetta 3". :) Szóval elképzelhető, hogy benne lesz! :) Először én is Tomás párti voltam.. De aztán elkezdett idegesíteni, hogy Tomás olyan nyálas a dalaiban is, meg amiket mond Vilunak, az is túl csöpögős nekem.. Meg olyan naiv, hogy minden elhisz Ludmillának.. Meg nem viselkedik túlságosan illő módon Viluval, gondolok most arra, hogy sokszor erőszakos.. Ellenben León pont az ellentéte, ő mindig kedves Viluhoz.. Meg gyengéd :)
2014. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
de Leon meg mindig cseszteti tomást. mindig bunkó vele Vilunak meg ez alig tűnik fel :(
2014. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!