Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Kör c. filmet megnézheti...

A Kör c. filmet megnézheti egy 10 éves gyerek? Vagy nagyon durva?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az a film még erős egy 10 évesnek..ok, én annyi idősen x-aktákat néztem, végülis nem lett semmi bajom tőle,mára horror rajongó lettem.:) Gyerekfüggő,ha félős,akkor nem ajánlom, mert igazából nem annyira durva film, de azért van egy kis para közben/utána.
2009. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

7 évesen láttam a Sikolyt. Nem volt durva, még nem igazán értettem belőle semmit. (Apám nézte én meg addig könyörögtem míg én is nézhettem, persze a felénél elaludtam.) Nem volt félelmetes, már akkor is tudtam, hogy ami a filmben van az nem igaz és nem féltem. De a Kör szerintem sokkal durvább mint a Sikoly. Mondjuk én nagy horror rajongó vagyok, 12 éves korom óta csak azokat nézek, meg vígjátékokat. Szerintem te döntsd el, hogy mennyire érett a gyerek a filmhez, és mennyire élénk a fantáziája, mert az nem lenne jó ha valamit túl komolyan venne a filmből.

16L

2009. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a horror filmek nem véletlenül korhatárosak. Mondjuk nyilván 18 éves kora előtt is mindenki látott már horrort, de én egy 10 évessel nem nézetnék még ilyeneket. Én 22 vagyok, szeretem a horrort, de még én is parázok rajta. Mondjuk nyilván pont azért nézem :) De a 10 éves még igencsak gyerek.
2009. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Neeeeeeeeeeeeeeeeeem
2009. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ne nézze meg
2009. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem semmiképp ne nézze meg!

Én 12 évesen láttam.......Kár volt akkor megnézni:)

2009. dec. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én is kb annyi lehettem mikor nézem.

nem féltem meg semmi, mára már sokkal jobban félek az ilyen horrorfilmektől :S

2009. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ugye Te vagy az a 10 éves gyerek? Mert felnőtt ilyet nem kérdez.

Egyébként az eredeti japán filmet csak 16-os karikával látnám el, az kevésbé félelmetes. Az amerikai verzió csak erős idegzetű felnőttnek való. Megjegyzem én horror mániás vagyok és amit csak lehet megnézek, így van némi összehasonlítási alapom.

Ha izgalomra vágysz nézz Poirot-t, vagy Sherlock-ot. Ha már a filmek elején tudod, hogy ki a gyilkos, akkor ekezdhetsz keményebb műfajra váltani.

2009. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem nekik való.

Nem "fröcsög-a-vér-össze-vissza", de nyomasztó film egy ilyen korosztálynak.

2009. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

amúgy nem én vagyok a " 10 éves gyerek" , hanem a tesóm.

15/L

2010. jan. 1. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!