Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem szomorú, hogy a mai...

Nem szomorú, hogy a mai általános iskola alsósai között nincs már olyan divatmese, mint pl. az én időmben a Pokémon volt?

Figyelt kérdés
Amikor elsős voltam mindig az RTL kölyökklubjával keltem. Emlékszem, hogy mekkora divat volt. Akkoriban jó mesék és műsorok mentek a kölyökklubon is. Van egy 9 éves öcsém. Folyton a cartoon networkőt meg a nickelodeont nézi, ami a legalja, de azt sem tudja mi az a kölyökklub és náluk már nem ilyen kártyacserélgetés, tazópárbajozás stb... Csak 10 év van köztünk, de már most látom mennyivel romlottabbak a dolgok, mint az én gyerekkoromba voltak.

2014. ápr. 24. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Lol, én úgy emlékszem, hogy a kölyökklub valami értékelhetetlenül pocsék volt.


Ezen kívül a tévé ma már anakronizmus, a neten azt néz amit akar. Akkor amikor akar (és hagyják neki). Jól is jár vele, megtanul válsztani, ahelyett hogy benyelné azt a magas színvonalú giccsparádét amit a fergeteges magyar tévétársoságok az amerikai műsorokból kilopkodtak.

Nem értelmetlen műanyag korongokat cserélgetnek, hanem lanpartiznak. No és? Anyádék meg tudom is én, mit játszottak 9 évesen.

2014. ápr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj és nézzed újra a Pokémont. Én 17 évesen megtettem, és az egy akkora egy ótvar mese így visszanézve, hogy csak na. Akkoriban jónak tűnt, de most már nem tudom megérteni mit szerettünk rajta. Ne próbáld te se megfejteni.
2014. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem tartom szomorúnak. Amikor én voltam alsós, nagyon idegesített, hogy mindenki ezekre volt ráakadva, és úgy papoltak róla nekem, mintha valami alapvető tudásról lenne szó, amit mindenkinek ismernie kell. Sehogy se tudtak az ilyenek érdekelni.
2014. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!