Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani olyan misztik...

Esztikee XDXD kérdése:

Tudnátok mondani olyan misztikus filmeket?

Figyelt kérdés
Nem olyan filmet kérem amit copyzni tudtok mert azt én is tudom, olyan válaszoljon aki már látta (pl: A végzet ereklyéi, A lány és a farkas)Előre is köszi !!

2014. ápr. 24. 15:55
 1/3 anonim válasza:

Nemzet aranya 1-2.

Nagyon ajánlom! Szerintem fenomenális :)

2014. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Stephen King: Rose Red - A Rózsa Vére


A film alapvetően misztikus thriller/krimi, ha ismered King mester munkásságát, akkor tudod mire számíts. Borzasztó hosszú film, (több mint 4 órás), de igazából ez tv film (a televíziónak készült, nem a mozinak), és több részben adták le illetve adják le, ha vetítik. Nagyon összetett a történet, de nagyon kerek is a történet. A végén minden a helyére kerül. A történet alapvetően egy házról, Rose Red-ről szól, egy kísértet járta házról, ahol évek óta nem tapasztaltak jelenségeket. A helyi egyetem Paranemnormális Jelenségeket Kutató Tanszékének vezetője összegyűjt pár különleges képességgel megáldott embert, és ellátogat Rose Red-be, mert feltételezi, hogy energiájukkal felélesztheti a kastélyt. Rose Red pedig felébred és éhes...


http://www.youtube.com/watch?v=7vZlrlTbudw

2014. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. ápr. 24. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!