Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért, MIÉRT adnak karácsonyko...

Miért, MIÉRT adnak karácsonykor is ilyen csontig lerágott 10 éves filmeket a Tv-ben, mint pl reszkessetek betörők, télapu, grincs?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy nincsen más aranyos karácsonyi film, csak ezek amik tavaly is voltak, meg azelőtt is, meg azelőtt is, meg azelőtt is, mióta öcsém megszületett azóta ezek mennek :D
2009. dec. 24. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem nem az a bajom h.adják,ezek klasszikusok.

hozzátartoznak az ünnephez.én pl.a Grincset még nem láttam...


de miért FŐMŰSORIDŐBEN???(mondjuk a Grincsnél ez pont nem így volt,délután adták)a legjobb filmek,22:00után kezdődnek...nem értem..:O

2009. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most konkrétan melyik filmre gondolsz ami 22 óra után kezdődik és jó?
2009. dec. 24. 21:25
 3/11 anonim válasza:
Erre sajnos senki sem tudja a választ. Én is unom már őket és szerintem nincs olyan ember (kiv. az egyévesek:) aki ne látta volna a reszkessetek betörőket. De biztos így is megvan a tévék nézettsége, mindegy mit adnak... én nem nézem. Lázadok :)
2009. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pont ezt nem értem, hogy hogyan lehet az, hogy ilyen szar műsorkínálat mellett is él még ez a 2 csatorna. Az embereknek ennyire mindegy hogy mit néznek?
2009. dec. 24. 21:30
 5/11 anonim válasza:
100%

Karácsonykor úgyis lesi szinte mindenki a tévét... akárcsak háttérzajként, lehet közben ezt-azt csinálnak.

Bár manapság a dvd-k korában, talán egyszer megbuknak :)

2009. dec. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1.vagyok


ha a karácsonyi felhozatalt nézem-->pl.ma este az RtlKlubon az Evelyn c.film,+Sorsjegyesek(00:35kor)meg holnap a Zene és szöveg.mindkettő 22:20kor kezdődik..holnap Szenvedélyek viharában(kalandfilm,nem erotikus,a címe csalóka).tudom van akinek ez nem késő,de nekem igen.

Tv2-n:Esthajnalcsillag 23:00kor.:(,Októberi égbolt,23:55kor...,vasárnap a Vanília és csokoládé c.film(23:50kor)


kb.ennyi ami érdekelne...pl.a Reszkessetek betörők helyett.



én már kicsit unom nagyon konkrétan karácsonyi-feelingű,mikulásos,mesevilágos,mézes-mázos mozikat...persze abból is kell,de már többet nem tudok lenyomni a torkomon.megelégednék az előbb felsorolt egyszerűen jó filmekkel.

2009. dec. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezeket a filmeket nemis néztem, sőt még nemis hallottam róla:)

Lehet hogy ezek normális filmek, azért adják ilyen későn.

Mert az rtlklub+tv2 nem arról híres hogy normális filmeket ad főműsoridőben.

2009. dec. 24. 22:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Zodiákus cool tv ma 21:00-tól, 2007-es év egyik legjobb filmje David Fincher rendezőtől.

26-án 18:20-tól Tökéletes trükk Christopher Nolan filmje Hugh Jackman és Christian Bale főszereplésével, 2006-os év egyik legjobbja volt. Vannak jó filmek csak figyelni kell a csatornákat és elfelejteni a két hülye kereskedelmi adón.

2009. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, van HBO-m, meg HBO2-m is, de ezeken nagyon sok az ismétlés.
2009. dec. 24. 23:15
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a főműsoridő az oylan 8 óra pl ma akk mesét adnak Mézengúz, Polar express, valószínűleg azért teszik utána a jobb és újabb filmeket mert.Mert egy mesét nemnagyon kezdenek 9 fél 10 fle h végelegyen fél 12-re vagy később.

De például ma adták Stuart Little kisegeret 5-kor és igazán kicserélhették volna a tegnapi Resszkessetek betörőkre azért az mégiscsak újjab.

2009. dec. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!