Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan filmek érdekelnek mint...

Olyan filmek érdekelnek mint pl. : Egy lányról. Amikor egy fiatal lány és egy idősebb férfi között kapcsolat van! Mégjobban érdekelnek olyan filmek melyekben egy diáklány beleszeret egyik tanárbácsijába!? De a tanár először nem viszonozza!

Figyelt kérdés
Ilyenek érdekelnek! Értelmes válaszokat várok! :)

#diáklány #tanárjába.
2014. máj. 1. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Vámpírakadémia - Rose és Dimitri
2014. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ebben tanár-diák szerelem van?
2014. máj. 2. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, Rose és Dimitri között. Nem feltétlen az van a középpontban de van benne és a későbbiekben sok bonyodalom lesz belőle ( mármint a könyvben a filmnek még csak 1. része van )
2014. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs de ez egy kicsit nem beteges?Pretty Little Liars sorozat.Én csak az első részt láttam de abban volt ilyen....
2014. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tövismadarak 1983

Főszereplő:

Richard Chamberlain (Ralph de Bricassart)

Rachel Ward (Meggie Cleary)

Egy sorozat, mely bemutatását követően szinte azonnal klasszikussá vált! Colleen McCullough ausztrál írónő regényét a század egyik legszebb és egyben legabszurdabb szerelmi történeteként említik az angolszász irodalomban. Egy katolikus pap és egy nő beteljesületlenül is beteljesült nagy szerelme áll a regény, illetve a belőle készült filmsorozat középpontjában, amely 1983-as bemutatása óta rendületlenül a mindenkori toplisták élén áll. A Magyar Televízió elsőként 1990-ben tűzte műsorra az amerikai tv-sorozatot.



Nem tudom hány éves vagy és a személyes életedben ez az élethelyzet felmerülőben van-e?

A felelősség az esetleges jogi következmények ,ha a fiatal még nem töltötte be a 18.életévét Magyarországon, Amerikában a 21,életévét az idősebbet terheli.

Amúgy elfogadhatónak mondható nagykorú esetében, mert akár fiatal lány,vagy fiú életében egyszer fogja érdekelni a nálánál idősebb partner.

Szexuálpszichológus nem vagyok ,csak gondolom,hogy a valós életben ilyenkor a saját korosztályukkal esetleg volt negatív élményük,vagy nehezen megy nekik,no meg a tiltott gyümölcs édesebb.

2014. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!