Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem meleg témájú...

Tudnátok nekem meleg témájú filmeket/sorozatokat ajánlani?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 12:49
 1/5 anonim válasza:
coming out
2014. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
junjou romance
2014. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MrPifta ***** válasza:

Szeretlek, Philipp Morris; Túl a barátságon; Imák Bobbyért; Madárfészek; A fiúk nem sírnak; A gyerekek jól vannak; Adéle élete; Bear City; Cachorro; Bent; Boy Culture; Csodálatos dolog; Eating out; Férfiak(t); Fiúszerelem; Gyűlölt másság; Hullajó lakások; Kakaó; Kakukktojás; Kezdők; Kuchunak hívnak; Meleg helyzet; Melegkonyha; Melegnek áll a világ...


Folytassam?

2014. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Queer as Folk (A fiúk a klubból), The L Word (L)

Mindkettő sorozat volt.

2014. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Őrült nők ketrece filmek (3 rész van) is jók. Ha szerencséd van sikerül az eredeti, régebbi magyar szinkronnal elkapnod, mert állítólag van hozzá egy újabb is, sok csatornán azzal adták le, de az nem jó.

Egyébként régebbi film már, azt hiszem francia film és 1970 körüli talán. De érdemes megnézni, én is szeretem, pedig nem nagyon nézek régi filmeket.

Régen a neten is fent volt valahol online nézhetőként, ha rákeresel biztos találsz valamit. Youtube-n van belőle pár részlet amúgy (de akadnak benne ennél szórakoztatóbb jelenetek is, érdemes megnézni):

https://www.youtube.com/watch?v=T-h_jLoN5ns

Én az első két részt láttam már többször is (a harmadikat valamiért sosem adják a tv-ben és még nem volt alkalmam netről lekapni). Ezek egyébként, mint látható, vígjátékok. Könnyed, szórakoztató filmek, néhol kicsit eltúlozva a dolgokat, de nem túlságosan.


A Priscilla, a sivatag királynője is jó film szerintem, az már kicsit drámaibb, de akadnak benne humoros részek így is. Én azt is jobb szeretem a régi, magyar szinkronnal, szerintem kifejezőbb is, mint az eredeti, bár ízlés kérdése is biztos.

https://www.youtube.com/watch?v=RF61oB8-JJU

Egyébként az sem semmi, hogy Terence Stamp milyet alakít benne! :)

2014. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!